Wpis z mikrobloga

  • 1
A może jakiś #wykopefekt


@weezyxboss: Bez szans, post wisi 2 godziny i od tej pory były 3 wpłaty.

A przegryw macie dużą siłę w internetach to zróbcie coś pożytecznego i wypromujcie chłopaka jak tamtą Juleczkę.


@Tyrande nikt nie będzie chciał na huopa wpłacać za bardzo kasy, tym bardziej że większość tutaj piszę że to scam. Na koliegów z tagu nie ma co liczyć bo większość jest albo bezrobotna albo na rencie
@sinls Nie wiesz o czym mowisz. Na palcach jednej reki to moge wymienic chirurgow z jednego szpitala w Warszawie, ktorzy bez problemu podejma sie takiej operacji na nfz. Jedynie za planowanie 3d trzeba doplacic zaleznie od lekarza z 6-8k.
Na nfz mozna operacje zrobic u topowych chirurgow w pl od takich rzeczy.
@sinls Tyle mniej wiecej wynosi teraz doplata u chirurgow na lindleya. Duza doplate ma jedynie dowgierd w olsztynie. Sa tez szpitale gdzie zrobia operacje bez doplat jak ktos ma problem z hajsem.
@grzela52: Wszystko zależy od przypadku. Mi poszło na razie 16k a jeszcze nie dorobiłem się nawet aparatu ¯\(ツ)/¯
Niemniej jednak uważam że coś tutaj nie pasuje. Nawet przy ciężkich przypadkach nie widziałem żeby komuś leczenie wyszło powyżej 100k. 50-70k wszystkich kosztów to są częste kwoty, nawet robiąc operację na NFZ. Jego koszty uważam za zawyżone. Jedyne co mi przychodzi do głowy to policzył wszystko prywatnie, robiąc u Dowgierda czy Jagielaka może
@grzela52: Mirku, skoro to przechodziłeś to wiesz najlepiej: to jest konkretnie zespol pierre robina czy coś innego? Dziwne że dopiero u tego gościa ze zbiorki w wieku 13 lat to wyszło
@sqbi_ Niestety nie jestem lekarzem zeby diagnozowac ludzi na podstawie zdjecia. Pewnie byly tekstu typu "taka twoja uroda" i po co isc do lekarza.
Zreszta wielu stomatologow i ortodontow nawet nie wie, ze robi sie takie operacje szczęk to skad ma wiedziec nieswiadomy pacjent.