Wpis z mikrobloga

U mnie w rodzinie są dwie osoby, które można nazwać lokalną bojówką PiS. Babcia (najtwardszych elektorat)ma prawie 90lat i właśnie wpada do moich rodziców na wigilię. Już nie mogę doczekać się tej rozmowy. Tylko żebym nie przesadził, bo mnie wydziedziczy. Sam nic nie zacznę, wiem że ona to zrobi.
a każdy normalny człowiek ma w to #!$%@? i zastanawia się, czy wszystko kupił w sklepie na święta xD


@Nano22: racja

Ale z trzeciej strony są jeszcze wykopki które od paru dni są zachwycone i walą mentalnego konia do tępienia pisu, zupełnie jakby im to miało jakąś korzyść przynieść
  • 0
@maczeta31: jednak przejęcie TVP to nie lada wydarzenie po tych 8 latach, ale emocje opadły bo święta, jedynie pisowcy wolą walczyć niż spędzić ten czas z rodziną
@Nano22: smieszy ze normalny czlowiek ma POPISy na swieta i zaraz znow bedzie sluchal propagandy

a no tak, normalny czlowiek juz nie wlacza zadnych mediow XD jedynie yt i to tez tylko pare kanalow

po prostu super, tak jak polak bym obywatelem 3 kategorii tak i nadal jest bo holownia nie wybral polakow zeby sie z nimi spotkac tylko wszystkich innych XD
Śmieszy mnie jak tylko wyznawcy PiSu żyją jakimś zamachem stanu i odebraniem wolności, a każdy normalny człowiek ma w to #!$%@? i zastanawia się, czy wszystko kupił w sklepie na święta xD

@Nano22: Nie ma w tym za bardzo nic śmiesznego jeżeli sytuację porównasz do KOD - bandyci rozmontowywali prawo wbrew wszystkim normom i konstytucji a każdy miał to w dupie, ewentualnie zaśmiał się "haha, patrz to ten alimenciarz" xDDDD
@Nano22: Nie no pisowcy to przygłupy, ale sam mam lekkie wątpliwości XD z jednej strony doceniam szybkość wykonania, oraz że wieczorem zrobili z pisowcow debili że niby jakieś bojówki wyślą i te dzbany uwierzyły a później poprostu następnego dnia weszli tam jak do siebie XD widok kleczkow, rachoni i innych karaluchów i ich bólu dupy to balsam na moje serce() Jednak z mojego pkt
@#!$%@?: ja staram sie tylko pokazać czasem inną stronę zeby nie bylo ciaglego lizania sie po jajach. Niestety moje wpisy tutaj wyglądają na propisowskie ale to tylko dlatego że na wykopie jest tylko kościół Tuska. Na Twitterze często jadę w drugą stronę i tez jest smiesznie
@Nano22

Wyobraź sobie, że nie tylko PiSowcom przeszkadza Białoruś w Warszawie, która nowa władza urządziła łamiąc prawo i siłowo przejmując media publiczne.

Po prostu to Wykop od kilku lat jest partyjną tuba propagandową jednego środowiska.