Wpis z mikrobloga

  • 165
@Valhalla159 Mógł też mieć wyłączone automatyczne wyszukiwanie kanałów, wtedy po zmianie standardu by mu się nie przestroił.
Co w sumie też jest śmieszne że koleś którego przerasta sterowanie telewizorem chciał ręcznie sterować całym krajem xD
  • Odpowiedz
@Valhalla159: nie no ja mam naziemną i też mi tydzień temu czy jakoś tak TVP przestało działać. Póki co nie chce mi się przestroić tv, a inne kanały działają :)
  • Odpowiedz
@Valhalla159: Polecam książkę: "Kulisy PIS" napisaną przez Kamila Dziubkę. Przekaz z wiadomości TVP miał docelowego jednego odbiorcę - Jarosława Kaczyńskiego. Te materiały, paski grozy, miały karmić jednego odbiorcę!
  • Odpowiedz
już was pis nie sponsoruje - odblokujcie pisanie gwiazdek


@Valhalla159: no już widzę jak normalne firmy kupują reklamy na wykopie, żeby ich logo wyświetlało się obok chwalenia posła Dauna, nawoływania do nienawiści i wielkiego liczenia murzynów XDD
  • Odpowiedz
@Valhalla159: TO JEST KŁAMSTWO oraz brak wiedzy i wyszły standardy pisowskie, kanały trzeba było wyszukać ponownie żeby je normalnie odbierać, nie ma logiki w tym wpisie, mając DVB-T 2 też trzeba było to zrobić
  • Odpowiedz
@szuleer: ale do któregoś grudnia kanały TVP, wyjątkowo, były jeszcze nadawane w standardzie DVB T, nie DVB T2. Jeśli ktoś ma TV bez obsługi DVB T2, to co by nie robił to naziemnej nie odbierze nawet jak wyszuka ponownie. Chociaż na prawdę trudno już o taki TV
  • Odpowiedz