Wpis z mikrobloga

Dodaję jeszcze raz wpis bo moderacja usunęła.

Pani Sandra: skromnie się ubiera i maluje żeby nie odwracać uwagi od tego o czym mówi. Zajmuje się składaniem komputerów. Prowadzi kanał na ytubie z wiedzą specjalistyczną. Obserwujący: 2705 osób.

Pani Martyna: wyzywająco się ubiera i maluje żeby skupić uwagę na swoich cyckach. Nie zajmuje się niczym. Prowadzi nic nie wnoszący profil na instagramie, w którym nie prezentuje żadnej wiedzy i nic nie mówi. Obserwujący: 44700 osób.

#informatyka #szlaufyzinstagrama #cycki #szaramyszkadlaanonka #ladnapani #spermiarzalert #logikaniebieskichpaskow #pieklokobiet #takaprawda
WielkiNos - Dodaję jeszcze raz wpis bo moderacja usunęła.

Pani Sandra: skromnie się ...

źródło: temp_file5445783122948877967

Pobierz
  • 168
@WielkiNos:
Wiesz, faceci mają taki prosty mechanizm w mózgu, że jak widzą fajne cycki to klikają "lubię to" czy serduszko czy co tam jest.
Oni nawet tych cycków nie pamiętają, a te kobity z cyckami w zasadzie mogłyby dla nich nie istnieć.
Nad składaniem komputerów trzeba się chwilę pochylić, pomyśleć, a cycki to cycki.
@vvv-vvv
Ja się przyzwyczaiłem i popieram, nawet bym nie miał nic przeciwko, by np silikony w twarzy były w części refundowane. Brak kulturowych ograniczeń dotyczących wyglądu sprawia, że masz wszystko od razu napisane na twarzy takiej kobiety. Dzięki temu świadomy czlowiek od razu wie, z czym ma do czynienia i ma szansę zaoszczędzić czasu i kłopotu i sobie życia nie zmarnować.
@WielkiNos: od napalonych oskarków po spoconych januszy, niestety większość facetów ma gadzi mózg - o którym często tutaj ludzie wspominają w przypadku kobiet. Wystarczy że zobaczą obrazek z babą, w dodatku w przerysowanych karykaturalnych "atutach" seksualnych i im sperma mózg zalewa.

Nie wiem co się dzieje w ich głowach, żeby lajkować obserwować i komentować ogólnie tego typu konta, czy to zaburzone spojrzenie na rzeczywistość z nadzieją że taka do nich się