Wpis z mikrobloga

#tvp #i930

Na c--j tam jest ten komentarz? Oglądam akurat końcówkę i to p--------o o gestach, że można gesty ośmieszyć itp. dla kogo to jest? Czym to się różni od #tvpis ?

Informacja wygląda tak: poseł ten i ten pokazał w sejmie gest Kozakiewicza w stronę tej i tej części sali, w reakcji na to i na to. Koniec informacji.

A oni dają kometarz. W wiadomościach k---a.

Jeden c--j dla mnie. Może trochę mniej emocjonalnie niż tvpis, ale merytorycznie to samo. Mówienie idiotom co mają myśleć i jak oceniać dany fakt, dane zdarzenie.

Nie zapraszam do dyskusji. Bo nie ma o czym.

Wykopki zachwycone, bo zadufanych, pysznych pisowców d--a piecze, ale mnie też piece, bo ta zmiana wcale nie jest rewolucyjna.
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MXkeys super. A teraz jakieś argumenty, kontropinie, jakiekolwiek odniesienie do tego co napisałem. Jeśli nie masz takowych, to nie pisz tu po prostu, bo obelgi mnie nie wzruszają, ale jestem otwarty na dyskusję.

Po prostu nie wiem czym wykopki się podniecają. Ból d--y pisowców owszem cieszy, ale rewolucja jednak zawiodła. Obawiam się że będziemy mieli za chwilę powtórkę z rozrywki.

Mam trochę lat na karku i serio pamiętam wiadomości, w których podawano tylko fakty, bez ocen, opinii, komentarza.
  • Odpowiedz