Wpis z mikrobloga

#tvp #i930

Na #!$%@? tam jest ten komentarz? Oglądam akurat końcówkę i to #!$%@? o gestach, że można gesty ośmieszyć itp. dla kogo to jest? Czym to się różni od #tvpis ?

Informacja wygląda tak: poseł ten i ten pokazał w sejmie gest Kozakiewicza w stronę tej i tej części sali, w reakcji na to i na to. Koniec informacji.

A oni dają kometarz. W wiadomościach #!$%@?.

Jeden #!$%@? dla mnie. Może trochę mniej emocjonalnie niż tvpis, ale merytorycznie to samo. Mówienie idiotom co mają myśleć i jak oceniać dany fakt, dane zdarzenie.

Nie zapraszam do dyskusji. Bo nie ma o czym.

Wykopki zachwycone, bo zadufanych, pysznych pisowców dupa piecze, ale mnie też piece, bo ta zmiana wcale nie jest rewolucyjna.
  • 28
  • Odpowiedz
to się różni od #tvpis ?


@January-zwiedza-szpary: odpowiadam: niczym. Tylko mocodawca się zmienił.

Odnośnie pakietu migracyjnego leci komentarz od prowadzącego lektora że to "zbiór rozsądnych rozwiązań" tak żeby widz od razu wiedział że pakiet migracyjny jest fajny.
  • Odpowiedz
@assninja duponinjo, to że ktoś wyraził opinię odmienną od twojej, nie oznacza od razu, że jest fanatykiem przeciwnej strony.

Zamiast mnie obrażać personalnie, odnieś się po prostu do tego co napisałem. Moim zdaniem interpretowanie i podawanie ocen faktów i wydarzeń w dzienniku tv jest bez sensu. Robi to z ludzi idiotów, bądź tłoczy im do głów co mają myśleć. Ludzie sami powinni potrafić ocenić co dana rzecz znaczy.

Bo teraz to wygląda trochę tak:
  • Odpowiedz