Wpis z mikrobloga

@BananowyKrol: Rurka od atomizera wygląda na grubą, zazwyczaj jest dużo mniej widoczna albo niewidoczna. Nie raz można po tym rozpoznać fejka. Ale nie wiem czy w tych perfumach też tak występuje.
porównaj sobie z tym filmem
sveq91 - @BananowyKrol: Rurka od atomizera wygląda na grubą, zazwyczaj jest dużo mnie...
@BananowyKrol:
Z racji tego, iż do tej pory z tym sklepem nie było żadnych problemów, warto byłoby zapytać na Perfuforum w wątku weryfikacyjnym (https://perfuforum.pl/thread-187-page-838.html), aby potwierdzić lub wykluczyć potencjalne anomalie w przypadku serii tych konkretnych perfum. W zależności od uzyskanych tam odpowiedzi, skontaktować się ewentualnie ze sklepem w celu wyjaśnia sytuacji. W przypadku braku pozytywnego załatwienia sprawy, oferta sklepu i jego kont allegro przestanie być prezentowana w porównywarce PerfumeHub.
@sveq91: @Bonsoul @PerfumeHub @JustMightBe Hej, update w sprawie, Indizo pozwoliło zwrócić flakon (mimo, że miał już spory ubytek a poza tym minął ponad miesiąc od zakupu) także kasa wróciła, na pytanie czy flakon był nieoryginalny niestety nie odpowiedzieli. (ale no nigdy w życiu nie spotkałem się z flakonem DG który by miał tak niedbały napis.

Ale skoro mimo takich przeciwwskazań do zwrotu jak ubytek/czas go przyjęli to polecę klasykiem - nie