Wpis z mikrobloga

Największa beka, że Babiarz dostał dyscyplinarkę xD Chłop miał 1 skok w bok w politykę. Kiedyś w studiu TVP zaczął głośno manifestować, że irytuje go pogarda wśród dziennikarzy, elit i biznesu dla tradycjnych wartości i nie rozumie dlaczego ktoś ma być gorszy, bo ma konserwatywne poglądy i tam była jakaś krótka gównoburza. I to chyba jeszcze było za poprzedniej władzy, ale już jak Duda wygrał wybory.

Poza tym facet od skoków narciarskich, lekkoatletyki, wiadomości sportowych i familijnego teleturnieju. To nawet PiSowcy nie ruszali ludzi z działów sportowych i umieli to od siebie oddzielić, czego dowodem jest kontynuowanie współpracy z takimi dziennikarzami jak Szaranowicz (obecnie emerytura), Szpakowski, Laskowski, Iwański itd.

Poza tym, czy był poukładany z PiSowskim kierownictwem? Pewnie był, ale kto nie był? xD Przecież taki Mati Borek, co jest śliski jak wąż z lasów amazońskich, to pewnie tam przy każdej okazji łoił wódę z PiSowcami i też go pogonią?XD

#polityka #heheszki #bekazpo #bekazlewactwa #tvpis #bekazpisu
Pobierz Kopyto96 - Największa beka, że Babiarz dostał dyscyplinarkę xD Chłop miał 1 skok w bo...
źródło: przemyslaw-babiarz-pytanie-na-sniadanie-2015-rok-643009-GALLERY_BIG
  • 48
@Quzin: @Dominias @Rolnikt @Bonaparte_34 Nawiasem mówiąc, od kulis, to straszny burak. Uczestników Va Banque traktuje jak niepotrzebne zło, które tylko przeszkadza w jego 'show'. "Mi się nie przerywa!" "Mnie się nie poprawia"- zadufany w sobie dupek.
Zupełnie inna klasa niż Pan Sznuk, czy nawet Norbi. Co do koneksji politycznych i stosunku do szefostwa się nie wypowiem, bo nie wiem.
@Kopyto96: akurat Babiarz na początku rządów PiSowskich funkcjonariuszy dreptał za Kurskim w momentach prezentacji różnych rzeczy, niektórzy twierdzili, że został w to wmanewrowany, ja nie jestem przekonany, bo Babiarz to konserwatysta czego nie ukrywał. Ponadto, zasłynął jak wbijał na igrzyskach szpilę w TVN, że niby TVP to dom skoków narciarskich. Generalnie na pewno jest stronnikiem PiS w TVP, ale raczej nie jest funkcjonariuszem siepaczem (nie ten typ, to raczej taki grzeczny
Pobierz Merytoryk - @Kopyto96: akurat Babiarz na początku rządów PiSowskich funkcjonariuszy d...
źródło: 2f10d650c21fe0913e2cc244f1ddfb55