Wpis z mikrobloga

Największa beka, że Babiarz dostał dyscyplinarkę xD Chłop miał 1 skok w bok w politykę. Kiedyś w studiu TVP zaczął głośno manifestować, że irytuje go pogarda wśród dziennikarzy, elit i biznesu dla tradycjnych wartości i nie rozumie dlaczego ktoś ma być gorszy, bo ma konserwatywne poglądy i tam była jakaś krótka gównoburza. I to chyba jeszcze było za poprzedniej władzy, ale już jak Duda wygrał wybory.

Poza tym facet od skoków narciarskich, lekkoatletyki, wiadomości sportowych i familijnego teleturnieju. To nawet PiSowcy nie ruszali ludzi z działów sportowych i umieli to od siebie oddzielić, czego dowodem jest kontynuowanie współpracy z takimi dziennikarzami jak Szaranowicz (obecnie emerytura), Szpakowski, Laskowski, Iwański itd.

Poza tym, czy był poukładany z PiSowskim kierownictwem? Pewnie był, ale kto nie był? xD Przecież taki Mati Borek, co jest śliski jak wąż z lasów amazońskich, to pewnie tam przy każdej okazji łoił wódę z PiSowcami i też go pogonią?XD

#polityka #heheszki #bekazpo #bekazlewactwa #tvpis #bekazpisu
Kopyto96 - Największa beka, że Babiarz dostał dyscyplinarkę xD Chłop miał 1 skok w bo...

źródło: przemyslaw-babiarz-pytanie-na-sniadanie-2015-rok-643009-GALLERY_BIG

Pobierz
  • 48
  • 23
@jankes83: Bo ja nie należę do żadnej sekty i nie udzielam się na discordzie wśród płatnych trolli. Nikogo nie proszę o wykopywanie znalezisk, nikogo do nich nie wołam, nikt nawet mnie nie woła. Nie plusuję sobie z nikim nawzajem komentarzy i nie szukam tutaj kolegów do ataków na ludzi o innych poglądach. Tym się różnimy.

Ja tu wchodzę i odkrywam moje atencyjne alter ego, a ty spamujesz, żeby partii się zgadzały
  • 3
@jankes83: Błagam, nie zadawaj mi takich ogólnikowych pytań. Cała twoja twórczość na wykopie odwołuje się wyłącznie do ataków na ludzi o odmiennych od ciebie poglądach i propsowaniu Tuska i jego obozu. Naprawdę nie chce mi się z tobą dyskutować. Trochę to smutne, że celem twojego życia jest uprzykrzanie życia ludziom, którzy mają inny punkt widzenia na świat i politykę. Do bólu toksyczne, ale może wydaje ci się, że masz jakąś misję.