Wpis z mikrobloga

@yaah: Generalnie każdy ma prawo bronić symboli religijnych, ja jak widzę krzyż to go nie niszczę. Inna kwestia czy ten symbol religijny powinien tam stać. Ten czy inny. Sprowadzenie tego do "tępej żydówki" jest takim uproszczeniem że czytający zastanawia się nad możliwościami poznawczymi autora. Kobieta nie wiedziała że chciał zgasić świecznik, może myślała że chce go też zniszczyć? Tak czy siak jakby ktoś przy mnie podarł biblie to choć wierząca nie
@cordianss: Ja się wychowałam na Podkarpaciu takie pytania to ja rozumiem jako pasywną agresję ale odpowiem jakbym odpowiadała do dziecka bo może zostaliśmy wychowani w inny sposób. Generalnie mazanie? zeszytów rozumuje jako złe. Ja może nie mazałam ale rysowałam w zeszycie od matematyki i dostałam burę że nie szanuję przedmiotów szkolnych. W sumie słusznie. Od tamtego czasu na rysunki stosowałam brudnopis.
po drugie sejm to nie miejsce na wystawianie jakichkolwiek symboli religijnych i bardzo dobrze zrobił, powinien jeszcze #!$%@?ć tą gaśnicą w lep pomysłodawcy zapalenia tych świec.


@dawid-mateuszczyk: Trzeba było wczoraj wjechać z gaśnicą na coroczny opłatek do sejmu i zrobić swoje uga buga. To, że czemuś się sprzeciwiam, nie oznacza, że mogę zachowywać się jak skończony patus. Na pewno byś piał z zachwytu, jakby wpadła tam na opłatek jakaś lewaczka z
która go kopała i zaczela go szarpać.


@yaah: bo odpalił gaśnicę xd no kurna- jego tam powinna straż położyć na glebę i wyrzucić za drzwi sejmu

To, że czemuś się sprzeciwiam, nie oznacza, że mogę zachowywać się jak skończony patus


@ajuto00: według braunowych małp, jak najbardziej. Powinieneś się zesrać, wysmarować gównem ściany, a następnie powiedzieć ze dwa bzdurne zdania o jakichś tam kultach i że się zesrałeś z tego powodu.
fajnopolactwu by pękły dupska gdyby dać taką gaśnice na aukcje #wosp xd


@wtf2009: ale fajnoKremlakom by styki popaliło. Licytować czy nie, bo w końcu ta akcja jest lewacka, ale z drugiej strony daun i jego gaśnica... XD
@krzywy_kanister Lewica za to dąży do wprowadzenia myślozbrodni i jedynych prawilnych poglądów, każdy kto ma inne poglądy "obraża uczucia", porównywanie do Hitlera, Stalina etc to normalny lewicowy argument. A fakt jest taki że normalnych ludzi jest więcej niż niedojrzałych krzyczących juleczek i cucków w internecie. Tyle że normalni ludzie też mają swoje granice, które z czasem przybierają formę mocnej agresji. W pewnym momencie moda przeminie, zostaną ludzie z zaburzeniami.