Wpis z mikrobloga

@IronHeisenberg1939 Ja poszedłem trochę inną ścieżką, bo jestem kontrolerem wojskowym w jednej z baz lotnictwa taktycznego. Licencję mam już 10 lat. Kurs jest wymagający, bo trzeba przyswoić MASĘ wiedzy - przepisów, frazeologii itp. Później symulator, który też do łatwych nie należy. Później z dwa lata szkolenia na stanowisku żeby zostać samodzielnym kontrolerem.
@IronHeisenberg1939: Monotonna, ale obarczona dużą odpowiedzialnością. Coś jak saper na polu minowym - rutyna jak na taśmie produkcyjnej w fabryce smrodu, męczysz się bo wymagana koncentracja, ale jak ją stracisz to krzywda może się zdarzyć.
Dla autystycznych socjopatów akurat.
@Rocky_Zuma_Skye: @IronHeisenberg1939

Teraz regulamin wynagradzania jest dość przejrzysty i mocno ujednolicony. Obstawiam, że 10k na rękę w Łodzi jest do zrobienia bez większego problemu. Jednocześnie tyle samo zarobisz jako kontroler świeży, jak i z dużym doświadczeniem. Na zbliżaniach jest trochę więcej. Na obszarze, zbliżaniu i na wieży w Warszawie masz teraz koło 30k brutto ale na uop, więc na rękę masz jakoś 18-20k średnio (uwzględniam drugi próg). Aktualnie bardziej opłaca się