Wpis z mikrobloga

Wpis #boldupy , możecie śmiało mi pisać że mam ból dupy bo wiem, że mam ból dupy.

Jak mnie #!$%@?ą kierowcy którzy nie umieją współpracować.

Są sobie boczne uliczki osiedlowe, zawsze zastawione autami. No ludzie niestety gdzieś musza parkować no i tak jest, że ruch na nich przebiega wahadłowo.

No i jedzie mameła, widzi że jestem już "na zwężeniu" ale i tak wjedzie na to zwężenie od drugiej strony. Zbliżamy się do siebie, zaraz nie będzie jak się minąć. Jesteśmy już na wprost siebie no i z litości zsuwam się na jakąś boczną dróżkę dojazdową czy nawet wyjazd z posesji i czekam aż przejedzie. Wtedy typ dojeżdża, zatrzymuje się obok mnie, włącza kierunek że on tu skręca i teraz stoi i czeka abym się zsunął (mimo że jeszcze bardziej mnie teraz blokuje).

A jak jedzie ktokolwiek kumaty typu kurier/śmieciara to od razu wiadomo jak działamy - śmieciara już z daleka wrzuca lewy kierunek i wiem, że nie potrzebuję się nigdzie zsuwać bo zaraz i tak zjedzie na bok. A najlepiej jak poczekam. Typ jasno i czytelnie przekazuje swoje intencje.

#boldupy #polskiedrogi #motoryzacja #prawojazdy
SzubiDubiDu - Wpis #boldupy , możecie śmiało mi pisać że mam ból dupy bo wiem, że mam...

źródło: wtf

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu: Czyli sprowadza się to do tego, że ludzie nie potrafią używać kierunkowskazów. A jeśli już ich używają, to sekundę przed planowanym manewrem, co na tym etapie generalnie gówno innym daje.
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu baba dziś na parkingu uparcie jechała na mnie nie dając mi się podsunąć do przodu (gdybym się podsunęła o metr to by przejechała obok mnie bez problemu, a ja już nie miałam gdzie cofnąć)
Czekałam cierpliwie aż się zorientuje co #!$%@?ła a ta jeszcze z rękami macha do mnie żebym wyfrunęła chyba XD ale przemyślała i wycofała i tak wyszło na moje ale się przynajmniej pośmiałam
  • Odpowiedz
nie, bo to ja zarabiam 30k klikając w kąkuter, a ta większość to robole tyrający za ochłapy :)


@LezliNilsen: nie zmienia to faktu, że możesz być debilem.

W sensie nie uważam, że nim jesteś bo cię nie znam. Chodzi mi o to, że zarabiane pieniądze nie muszą iść w parze w byciu nie debilem.
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu: lepiej jest na zwężkach szczególnie tych oznaczonych znakiem informującym, która strona ma pierwszeństwo.

Jedziesz od strony nie mającej tego pierwszeństwa, wjechałeś już na zwężkę, ale i tak #!$%@? się na nią od drugiej strony inny kierowca i oczekuje, że ty będziesz cofał "bo łun ma pierszeństwo!". xD
  • Odpowiedz
nie zmienia to faktu, że możesz być debilem.


W sensie nie uważam, że nim jesteś bo cię nie znam. Chodzi mi o to, że zarabiane pieniądze nie muszą iść w parze w byciu nie debilem.


@Krupier:
  • Odpowiedz
@LezliNilsen no widzisz, ty patrzysz na to tylko pod kątem pracy itp., a ja i inni patrzą całościowo.

Przykład - Krystyna Pawłowicz. Wykształcona, z tytułem naukowym, wiedzę w swojej dziedzinie pewnie ma. Czy mimo tego jest debilką? Odpowiedź jest chyba oczywista.
  • Odpowiedz