Wpis z mikrobloga

Jakbym mial pieniadze to bym sobie wylecial do jakiejs Ameryki Płd. mieszkał w jakims drewnianym domku przy plaży i nie słuchałbym ciągle tych gadań politycznych o wojnach, polityce w radiu/telewizji a tak trzeba tym żyć. Tym bardziej ze tam jest dosyc tanie jedznie, wystarczyłaby mała kuchenka i nic więcej. Chciałbym sobie tak odpocząć, ale czytałem też że jest dużo niebezpiecznych ludzi, sam nie wiem...
  • 20
  • Odpowiedz
@Cancermoon: większość tak pisze i obawia się czegokolwiek co jest inne niż w kraju, a potem #!$%@? do końca życia za lekko powyżej minimalną i mieszka w klatce 50m2
  • Odpowiedz
@Cancermoon mając kase, tyle aby nie musieć pracować to już lepsza jest południowa Francja albo Włochy do takiego mieszkania a chatce nad morzem a nie kraje trzeciego albo czwartego świata
  • Odpowiedz
@Cancermoon Pan Rysiu z youtuba, który mieszka w Kanadzie, tak mówił jak ty. W końcu kupił sobie działkę w Paragwaju, wynajął 3 chłopa, żeby mu wybudowali domek. Śmiał się że tu pozwoleń nie trzeba, nie to co w Ameryce czy w Europie.

Z miesiąc później przyszedł go okraść sąsiad z drugim typem i go postrzelili. Leżał w śpiączce i na szczęście się im udało znaleźć kontakt do jego syna, bo musiał ktoś
  • Odpowiedz
  • 9
@Cancermoon w pracy laska z Brazylii byla zdziwiona ze w Polsce.mozna pojechać rowerem za miasto bez ryzyka ze sie zostanie zgwalconym badz obrabowanym. Wiem dowód anegdotyczny ale jak zaczęła opowiadać co tam sie dzieję to rozumiem dlaczego każdy kto się tam urodził i skończył studia az tak pcha sie do Ameryki albo Europy
  • Odpowiedz
Jakbym mial pieniadze to bym sobie wylecial do jakiejs Ameryki Płd. mieszkał w jakims drewnianym domku przy plaży i nie słuchałbym ciągle tych gadań politycznych o wojnach, polityce w radiu/telewizji a tak trzeba tym żyć.


@Cancermoon: bylem. jezeli masz problemy ze soba to zadna ameryka poludniowa nie pomoze.
  • Odpowiedz
w jakims drewnianym domku przy plaży i nie słuchałbym ciągle tych gadań politycznych o wojnach, polityce w radiu/telewizji a tak trzeba tym żyć


@Cancermoon: jeszcze więcej byś tam oglądał i scrollował nudząc się w tej chatce na drugim końcu świata niż teraz tutaj gdzie masz o wiele więcej różnych możliwości spędzania czasu xD
  • Odpowiedz