Wpis z mikrobloga

#warszawa #sct

Nie ma opcji żebym głosował na KO w najbliższych wyborach. Nie zagłosuje też na Trzaskowskiego jako prezydenta.

Mogą sobie podziękować za SCT, które jest bezsensowne: bazowanie na normach euro jest idiotyczne bo starsze auta mogą spełniać normy z wyższych euro a przez to że były produkowane dawniej to mają np. euro 2 bo takie było maksimum kiedyś.

Mówienie o tym że planeta płonie i przez to robimy strefy w jednym mieście? Fajnie, róbmy tak żeby żyć bardziej eko ale może zacznijmy od zakazu lotów prywatnymi samolotami przez biznesmenów? Przypuszczam że całe miasto Warszawa nie robi takich zanieczyszczeń co kilku miliarderów w skali roku.
  • 32
Nie ma opcji żebym głosował na KO w najbliższych wyborach. Nie zagłosuje też na Trzaskowskiego jako prezydenta.


@illmatic: zagłosuj na PiS :) będziesz miał te same zakazy (to PiS wprowadził to prawo) + plus procesje smoleńskie co tydzień.
@illmatic: Taka ciekawostka o stateczkach. Już nie wspomnę o tym, że większość aut z europy, gruzy takie po 20-30 lat, trafiają np. do portu w Antwerpii i płyną sobie do Afryki ( ͡° ͜ʖ ͡°) i jezdzą jeszcze z 20 lat... ehu ehu, na samą myśl mnie dusi #sct
uncles - @illmatic: Taka ciekawostka o stateczkach. Już nie wspomnę o tym, że większo...

źródło: dddd

Pobierz
czemu od razu tak radykalnie. Jest cały zestaw partii które oferują różne rzeczy. PiS to zło.


@illmatic: w stolicy masz prawybory prezydenckie, wybierasz albo PO albo PiS.
Już nie wspomnę o tym, że większość aut z europy, gruzy takie po 20-30 lat, trafiają np. do portu w Antwerpii i płyną sobie do Afryki ( ͡° ͜ʖ ͡°) i jezdzą jeszcze z 20 lat... ehu ehu, na samą myśl mnie dusi


@uncles: nich się trują. Nie chce 20letnich gruzów w mojej okolicy.
20 letni gruz w rzeczywistości


@wilhelm99: zgadza się. Na szczęście w okolicy gdzie mieszkam jest już ich mało. Sam mam 5letni samochód i powoli się rozglądam za nowym. BMW to dobry kierunek.
głosowałeś na KO w tych wyborach? :) przecież oni nigdy nie ukrywali że popierają w całości klimatyzm i te sct


@wilhelm99: robią to co zapowiedzieli. I za to maja mój głos.
Edit, nie no, z ekologia to akurat ty masz najmniej wspólnego.


@wilhelm99: w dupie mam ekologię jako całość. Oczekuję więcej miejsca w mieście na auta, ale nie kosztem terenów rekreacyjnych i zielonych. Jedyna metoda to mniej ludzi. Kryterium ekonomiczne jest najlepsze.
@Anakee: to skoro jesteś taki bogaty i gardzisz biednymi to czemu nie zbudujesz własnego miasta dla samych bogatych, tylko chcesz odbierania praw osobom, które, tak samo jak ty, mogą mieszkać w Warszawie? Nie byłoby prościej? Czy jednak okazujesz się zwykłym biedakiem, którego nie stać na takie poświęcenie?
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.