Wpis z mikrobloga

#warszawa #sct

Nie ma opcji żebym głosował na KO w najbliższych wyborach. Nie zagłosuje też na Trzaskowskiego jako prezydenta.

Mogą sobie podziękować za SCT, które jest bezsensowne: bazowanie na normach euro jest idiotyczne bo starsze auta mogą spełniać normy z wyższych euro a przez to że były produkowane dawniej to mają np. euro 2 bo takie było maksimum kiedyś.

Mówienie o tym że planeta płonie i przez to robimy strefy w jednym mieście? Fajnie, róbmy tak żeby żyć bardziej eko ale może zacznijmy od zakazu lotów prywatnymi samolotami przez biznesmenów? Przypuszczam że całe miasto Warszawa nie robi takich zanieczyszczeń co kilku miliarderów w skali roku.
  • 32
to skoro jesteś taki bogaty i gardzisz biednymi to czemu nie zbudujesz własnego miasta dla samych bogatych, tylko chcesz odbierania praw osobom, które, tak samo jak ty, mogą mieszkać w Warszawie?


@wilhelm99: takie miasto samo się tworzy: średnia cena za metr mieszkania to 17k. reszta może mieszkać, najwyżej nie będą mięć samochodu. To nie jest prawo człowieka.
Czy jednak okazujesz się zwykłym biedakiem, którego nie stać na takie poświęcenie?


@wilhelm99: nie widzę powodu, zeby sie dla kogokolwiek poświęcać. Szczególnie dla właścicieli gruzów.
oczywiście, że możliwość swobodnego przemieszczania się jest prawem człowieka.


@wilhelm99: Straż Graniczna ma inne zdanie.

Postanowienia Europejskiej Konwencji Praw Człowieka i jej Protokołów gwarantują:

- prawo do życia, wolności i bezpieczeństwa osobistego,
- prawo do rzetelnego procesu sądowego,
- prawo do głosowania i kandydowania w wyborach,
- wolność myśli, sumienia i wyznania,
- wolność wyrażania opinii (w tym również wolność mediów),
- prawo do niezakłóconego korzystania ze swojego mienia,
- wolność
wprowadził w całej Polsce. Możliwość


@Anakee: możliwość powstania czegoś to nie jest obligacja, prawda ( ͡° ͜ʖ ͡°)? Kto jednak to prawo wprowadził w Warszawie? I to z założeniami bardziej drakońskimi niż w większości miast w Europie? No powiedz głośno kto jest neomarksistwoskim arbuzikiem - z zewnątrz zielony, a w środku czerwony ( ͡° ͜ʖ ͡°)?
to po co PiS wprowadzał prawo pozwalające na tworzenie SCT?


@Anakee: bo im jakiś eurokrata powiedział że odblokuje kasę z KPO? Nic im na piśmie nie dał, tylko słowa na wiatr puścił - tak nasi politycy (swoją drogą każdej opcji i nie tylko teraz, bo tak samo alianci rozgrywali W. Sikorskiego) dają się szczwanym lisom z Brukseli wydymać - w kuluarach złote góry obiecane, poklepanie po pleckach, dobre słówko, uśmiech do
oczywiście, że możliwość swobodnego przemieszczania się jest prawem człowieka.


@wilhelm99: *dopóki jeździsz samochodem. Jak poruszasz się rowerem to może łaskawie zrobimy dla ciebie jakąś tam szeroką na 1m dwukierunkową DDR, która na najbliższym skrzyżowaniu się skończy.

@Anakee: Co prawda ja o SCT mam inne zdanie niż Ty i nie popieram tego pomysłu, ale mimo wszystko uważam że niepotrzebnie dyskutujesz. Kilka dni temu wytknąłem temu człowiekowi błędy w rozumowaniu i dałem
@wiaderko-z-praniem: można pogodzić obie strony i stworzyć warunki doskonałe dla kierowców i rowerzystów, czego przykładem mogą być np. Niemcy (wyłączając miasta, które usilnie wprowadzają ograniczenie prędkości do 30km/h).

A usunąłem twój komentarz ponieważ wyraźnie zaznaczyłem, że nie zamierzam dyskutować, w tym wypadku złamałem zasadę, czego żałuję, bo rozmowa z osobami o tak podłych i komuszych poglądach nie należy do czegoś przyjemnego. Poza tym zacząłeś nadawać propagandą, gdzie, o ile mnie pamięć
można pogodzić obie strony i stworzyć warunki doskonałe dla kierowców i rowerzystów, czego przykładem mogą być np. Niemcy


@wilhelm99: Hmm, bardziej bym wskazał Danię czy Holandię imo, chociaż podobno zachodnie części Niemiec też podobno ostatnio dobrze zmieniają infrastrukturę.

(wyłączając miasta, które usilnie wprowadzają ograniczenie prędkości do 30km/h)


@wilhelm99: Zależy gdzie chcą je wprowadzić. Na uliczkach osiedlowych, czy np. gdzie znajduje się szkoła (coś jak np. Ciasna w Warszawie) jest to