Wpis z mikrobloga

Bążur ( ͡º ͜ʖ͡º)
Z racji nabycia mieszkania ze współmałżem poszukuję inspiracji. Czego brakuje Wam w waszych domach/mieszkaniach? Jakieś fajne gadżety i tipy ułatwiające życie codzienne/ sprzątanie? Jeśli chodzi o porządek to sama myślałam o takich bajeranckich podkładkach pod lodówkę by móc ją bez problemu wysuwać co jakiś czas. I może jakieś wygłuszające pod pralkę.
Polećcie coś, najchętniej nie za miliony monet (ʘʘ)
  • 84
  • Odpowiedz
  • 1
@WenerowaAngela jak masz aneks kuchenny to wybrać bardzo cichy okap niektóre są takie co mają 32dB ja to mam takiego #!$%@? że go nie używam bo nic na chacie nie słychać...
  • Odpowiedz
@Iskaryota: a jak masz niestrawnosc i w rzygach/gównie są resztki jedzenia, to tez nie można już tego wpuscic do kanalizacji?( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@WenerowaAngela: poza tym co napisano to okap z połączeniem bezprzewodowym z płytą indukcyjną. Sam się włącza i wyłącza. Mam płytę która to obsługuje a nie mam okapu z tym systemem - znajomi mają komplet i sobie chwalą.
  • Odpowiedz
@WenerowaAngela: drugi raz to bym zrobil troche wiekszy garaz i dal kotlownie w innym miejscu , a brakuje mi okna dachowego w sypialni.
Z gadzetow to lodowka z kostkarka jest spoko, osobna pralnia i suszarnia zamiast w lazience, okap na czujniki jak kolega wyzej pytal i te szafki elektryczne co tma pisali
  • Odpowiedz