Wpis z mikrobloga

Bążur ( ͡º ͜ʖ͡º)
Z racji nabycia mieszkania ze współmałżem poszukuję inspiracji. Czego brakuje Wam w waszych domach/mieszkaniach? Jakieś fajne gadżety i tipy ułatwiające życie codzienne/ sprzątanie? Jeśli chodzi o porządek to sama myślałam o takich bajeranckich podkładkach pod lodówkę by móc ją bez problemu wysuwać co jakiś czas. I może jakieś wygłuszające pod pralkę.
Polećcie coś, najchętniej nie za miliony monet (ʘʘ)
  • 84
  • Odpowiedz
@6182: odróżniaj przypadki awaryjne od notorycznego napierdzielania tłuszczu i biomasy w obieg defacto zamknięty

zobacz sobie na filmiku jak później kończy to twoje zmielone coś

to trochę jakbyś myślał, że paląc śmieci rozwiązujesz problem z nimi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Iskaryota - @6182: odróżniaj przypadki awaryjne od notorycznego napierdzielania tłusz...
  • Odpowiedz
@WenerowaAngela: do domu - jeszcze nie mam, ale bede miec - odkurzacz centralny. Ssie lepiej niż Mia Khalifa i można takie fajne szczeliny sobie porobic w miejscach, gdzie sie mocno brudzi - przedpokoj, kuchnia, blaty. Wystarczy tam przesunac smieci i wsysa je z metra :-)
  • Odpowiedz
  • 1
@Mrjohnsmith bo wrzucasz do rury ściekowej co prawda zmielone ale jednak odpady komunalne. Polecam zapoznać się z umową o odbiorze ścieków, znajdziesz tam co wolno #!$%@? do rury a co nie. Gwarantuje że będzie to zabronione :)
  • Odpowiedz
@WenerowaAngela: Robot sprzątający z automatyzacją, dodatkowo odkurzacz pionowy (chociaż i tak polecam dodatkowo komuś płacić za sprzątanie np raz na 2 tygodnie), suszarka do ubrań, elektryczna szuflada pod zlewem, wygodne krzesło i biurko z regulacją wysokości do pracy (o ile pracujesz zdalnie), generalnie dużo miejsca do przechowywania (im więcej szaf tym lepiej), oczyszczacz powietrza, duży blat roboczy w kuchni i pewnie jeszcze by się trochę rzeczy znalazło, które sprawiają, że życie
  • Odpowiedz
  • 0
@SuperTimor435 ta, bo na pewno, daj maila to wyślę Ci umowę kredytową żeby udowodnić coś jakiemuś randomowi xD won na czarno, irytują mnie ludzie z taką postawą a ja nie mogę się denerwować bo złapałam męża na dziecko xD
  • Odpowiedz