Wpis z mikrobloga

Święta tuż tuż, a Ty jeszcze nie masz prezentu dla SIEBIE? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wspólnie z Komputronik i Katalogmarzen.pl przychodzimy z odsieczą. Połączyliśmy siły i przygotowaliśmy #rozdajo, który sprosta wszystkim Twoim prezentowym zachciankom ( ͡º ͜ʖ͡º)

Do wygrania nawet 1000 zł do wykorzystania na komputronik.pl, 300 zł do katalogmarzen.pl oraz kultowe bluzy justjoin.it.

Jak wziąć udział? To bardzo proste ( ͡° ͜ʖ ͡°)
-> W komentarzu pod tym postem napisz odpowiedź na pytanie:
“Jakie urządzenie, które jeszcze nie powstało (a powinno), byłoby dla Ciebie najlepszym prezentem świątecznym?”
-> Masz czas do 27 grudnia, do godziny 23:59!
-> Wybierzemy 3 najbardziej kreatywne odpowiedzi ze wszystkich social media Just JoinT, które biorą udział w konkursie i ogłosimy zwycięzców w komentarzu!

Kto wygra dla siebie najlepszy pakiet prezentowy? Przekonamy się wkrótce ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Regulamin konkursu: https://bit.ly/konkursświęta2023

#justjoinit #rozdajo #konkurs #programowanie #technologia #programista15k #programista25k

[współłpraca barterowa z Komputronik.pl i KatalogMarzen.pl i Wykop.pl]
Pobierz JustJoinIT - Święta tuż tuż, a Ty jeszcze nie masz prezentu dla SIEBIE? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
...
źródło: POST KONKURSOWY WERSJA 3
  • 278
@JustJoinIT: Moim wymarzonym prezentem byłby 'Niezamulator' – planer dnia z funkcją biofeedbacku. Ten gadżet potrafi dostosować mój plan dnia na podstawie moich fizjologicznych sygnałów. Jeśli wykryje wzrost stresu, to automatycznie przesunie mniej ważne zadania, dając mi więcej czasu na relaks, gry, czy imprezę. Dzięki 'Niezamulatorowi', mógłbym efektywnie balansować między nauką, graniem, treningami, a nawet melanżowaniem xD, mając pewność, że każdy aspekt mojego życia jest odpowiednio zaplanowany i dostosowany do mojego samopoczucia.
  • 0
Smarowacz do kanapek - smaruje kanapki masłem ,dżemem , masłem orzechowym itp w zależności od wyboru i wykłada na talerz gotowe kanapki.
  • 0
@JustJoinIT Jakie urządzenie ? Teleport. Nie musielibyście mi wysyłać nagrody sam bym się do was teleportował i odebrał ( ͡ ͜ʖ ͡)
via Android
  • 0
@JustJoinIT urządzenie do którego można by wgrać swój własny model AI i który cały dzień pracowałby za nas w pracy. Najlepiej jeszcze jakby wyszukiwał oferty pracy na JustJoinIT, sam pracę zmieniał i prowadził projekty. Ja bym tylko siedział z rodziną i liczył pieniądze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@JustJoinIT:
Mnie to by się podobało małe i wygodne urządzenie, podobne np do słuchawki, które można by włożyć sobie w ucho, które po włączeniu umożliwiałoby rozmowę z drugą osobą w myślach. Coś na zasadzie bluetooth'a, poprzez synchronizację z drugim wybranym urządzeniem(bądź kilkoma, czyt. your kids/family/friends) w pobliżu. Koniec z głośnymi plażami i innymi pięknymi zakątkami natury, których piękno i rajski klimat jest rujnowany krzykami małych kaszojadów bądź okrzykami doroślejszych ludzkich istot
@JustJoinIT Nie wymagam zbyt wiele, chciałbym dostać prostego robota, który wieczorkiem przeniesie moją żonę z kanapy sprzed telewizora do łóżka, oczywiście w pozycji leżącej, żeby jej nie budzić.
  • 0
@JustJoinIT generyczna klasa prezentu która przekazujemy obdarowanemu jako obiekt i dzięki temu że jest generyczna można dzięki temu idealnie dopasować prezent czytaj obdarowany otrzymuje jako efekt wykonaną się statycznej funkcji na klasie prezent idealny prezent na bazie oczekiwań obdarowywanego - return idealPresent. Całość opakowana jako zmyślny interfejs tak aby można było to implementować jako dll do każdego sklepu tfu programu. Dzięki temu obdarowywany zawsze otrzyma idealny prezent a my będziemy mniej zestresowani