Wpis z mikrobloga

Kurde tyle się nasłuchałem jaki to gniot, że czarni aktorzy gdzie być nie powinni, lgbt, równości na siłę itp itd że z dużym dystansem podszedłem do tego serialu (i włączyłem go 'z braku laku').

Ale przyznam szczerze, że fajnie się to ogląda. I mówie to z perspektywy fana Władcy Pierścieni który może sobie na nowo coś obejrzeć z tego uniwersum z innej perspektywy i w innych ramach czasowych

(wystarczy przełknąć czarnego elfa, czarnego krasnaluda, miejscami cukierkowe postacie / zdarzenia i jest ok)

#seriale #film #amazon
ATAT-2 - Kurde tyle się nasłuchałem jaki to gniot, że czarni aktorzy gdzie być nie po...

źródło: Screenshot 2023-12-18 at 09.24.36

Pobierz
  • 33
  • 0
Ale dialogi, brak logiki, super hero Galadriela, idiotyczne zachowania postaci


@Queltas: nom dużo jest kulwaych motywów ale koniec końców kila dobrych przewyższa
Może też kwestia że poszedłem do tego jak luźnego serialu a nie prawilnego prequela oryginalnej trylogii
@ATAT-2:
No moim zdaniem nie przewyższa. Zmarnowany potencjał, który rzuca się w oczy tym bardziej, że od strony technicznej nie czuć bylejakości. Budżet był solidny i audiowizualnie potrafi zachwycić.

Największy minus moim zdaniem to główna bohaterka - nie dość, że jest tragicznie źle napisana to jeszcze aktorka moim zdaniem tego nie dźwignęła.
@trailracer: Czy ty właśnie swoim komentarzem dosłownie potwierdziłeś, że wykopki zamiast obejrzeć, po prostu przekazują dalej przeczytane gdzieś opinie, które akurat im się spodobały?
@ATAT-2:

gniot, że czarni aktorzy gdzie być nie powinni, lgbt, równości na siłę itp itd


To gniot, bo brak tam konsekwencji, bohaterowie podejmują absurdalne decyzję jak ta kiedy Galadriela skaczyła do oceanu, żeby płynąć wpław spowrotem i spotyka OCZYWISCIE PRZYPADKOWO gościa, który okazuje się, ze jest Sauronem (ktoś się nie domyślił po pierwszym odcinku z nim? XD) to jest poprostu kpina z widza, jeszcze robili z tego taka tajemnice, która miała
@ATAT-2 bo to jest gniot. Pierwsza scena walki z twollem pokazała co będzie zaserwowane. Galadriela wściekła i żądna zemsty, wyskakuje na środku morza do wody i akurat tam na tratwie spotyka saurona xd

Albo gdy wybuchł wulkan, prawie wszyscy zgineli A ona stojąc na środku fali uderzeniowej nic jej nie jest.

Wątek harfootów to jak zrobiony dla jakiś dzieci 10 lat.

Ogólnie jest parę lepszych momentów ale całość to gniot. Amazon zwalił