Wpis z mikrobloga

Obudził mnie potworny ból, jakby ktoś przypalał mi mięśnie tuż przy kręgosłupie a żar rozchodził się aż do klatki piersiowej.
Naprawdę nie wiem co się dzieje, jeszcze takich dolegliwości nie miałam.
Znam uczucie palenia po nerwach, ale mięśnie to nowość.
Ból jest tak silny, że robi mi się niedobrze, piszczy mi w uszach, szumi, robi mi się słabo i bardzo gorąco.
Czasem w takich chwilach zastanawiam się, czy ja umieram?
Może, to głupio brzmi, ale to są tak silne bóle, że naprawdę się boję.
Okropne uczucie kiedy człowiek nie wie co się dzieje z jego ciałem, nie rozumie procesów jakie w nim zachodzą.
Doświadczyłam w swoim życiu wiele rodzaju bólu, kiedy myślę, że już nic mnie nie zaskoczy, bam!
Dzieje się coś takiego jak teraz.
Coraz częściej łapie się na tym, że boję się iść spać, nigdy nie wiem w jakim stanie się obudzę.
  • 14
  • Odpowiedz
  • 2
@Domowy_Solnik: Przez dwa lata brałam morfinę, ale zaczęłam mieć poważne problemy z jelitami i konieczne było odstawienie. Oczywiście dostaję inne silne opioidy, ale leczenie bólu u takich ludzi jak ja jest bardzo trudne. Mój kręgosłup jest zmasakrowany po wielu operacjach a układ nerwowy bardzo obciążony. W dodatku zupełnie inaczej już reaguje na leki przeciwbólowe, ponieważ organizm się przyzwyczaja do leków i one coraz słabiej działają.
  • Odpowiedz
@ignis84: strasznie mi przykro. Nie wiem co ci napisać poza tym że jesteś bardzo dzielna. To nie fair że cię to spotkało, ale oczywiście wiesz to.
Życzę ci żebyś nie cierpiała więcej, i żebyś budziła się bez bólu.
To zupełnie niesprawiedliwe, że tak jest. Zasługujesz na o wiele więcej.
  • Odpowiedz
@ignis84 jakkolwiek brutalnie to nie brzmi, na Twoim miejscu pozalatwialbym niedomknięte sprawy i pożegnał się z rodziną, póki masz jeszcze na to czas. Współczuję, życie to #!$%@?
  • Odpowiedz