Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Przecież to jest dramat co się dzieje na rynku nieruchomości w Krakowie (i nie tylko). Ja jako singiel dostanę 600k kredytu, fajnie, ale nic za to nie kupię, chyba że jakaś klitkę 35m w Krakowie. W Wieliczce niewiele taniej, zwykle mieszkania 45m po 600k, a gdzie wykończenie...
Najchętniej to bym kupił bliźniaka jakiegoś w Wieliczce, ale nawet takich nie ma w rozsądnych cenach. Jak wejdzie kredyt 0% albo będzie kontynuacja tego kredytu to mieszkania pójdą jeszcze bardziej w górę i wtedy to już w ogóle będzie można pomarzyć o kupnie czegokolwiek. Jak Wy na to patrzycie single przed trzydziestka? Ja nie widzę żebym kupił mieszkanie w najbliższym roku #nieruchomosci #krakow #mieszkanie #bk2 #kredythipoteczny #kredyt2procent



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 8
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: W Krakowie nie kupisz już sensownych 40m2 poniżej 800k jak dodasz garaż i cokolwiek umeblujesz. Rynek odjechał. Nie ma szans. Ty nie kupisz. Para korpoludków już kupi bo zdolność będą mieć na ponad milion. A że 40m2, które wystarczy na kilka lat życia to już inna kwestia xD
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: ja mam 32 i brak perspektyw na cokolwiek. Chciałem kupić kawałek ziemi 50km od Katowic yo baba mi umowę zerwała bo sąsiad sprzedał ziemię o 35 zł więcej… o cenach kurników już nie wspominam że są po 700k w górę w stanie dev. Człowiek się cieszył że dostał podwyżkę a tu #!$%@?.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Ale gdzie masz problem? Naród chciał, naród zagłosował, naród dostał. Nie stać cię na mieszkanie ? Co mnie to obchodzi. Ciebie nie obchodzi czy będę miał na ZUS i ratę kredytu wziętego na komercyjnych zasadach więc mnie nie obchodzi czy będziesz miał gdzie mieszkać czy nie :) oko za oko

  • Odpowiedz