Wpis z mikrobloga

Mam wystawione starą kartę graficzną na sprzedaż. Nie spieszy mi się ze sprzedażą bo i tak wciąż mam ją zamontowaną i nie moge sie zebrać żeby ją wyciągnąc z kompa. Ma pewną wadę, którą rzetelnie opisałem w opisie. A ludzie z wielkimi pretensjami piszą że za drogo xD. Przecież to moja sprawa czy będę się bujał ze sprzedażą 3 miesiące, dlaczego ich to tak boli? To już któraś wiadmość z rzędu tego typu, ale pierwszy raz odpisałem

#komputery #pcmasterrace #olx #januszebiznesu #handel #kartygraficzne
Spofity - Mam wystawione starą kartę graficzną na sprzedaż. Nie spieszy mi się ze spr...

źródło: Bez tytułu

Pobierz
  • 11
@Spofity: ludzie w obecnych czasach czują jakąś taką nieodpartą potrzebę wyrażenia swojej opinii na każdy możliwy temat, nawet gdy nie mają z tego żadnego pożytku ani nikt ich o to w ogóle nie pytał xD normalny człowiek by zignorował takie ogłoszenie, a są tacy co muszą się wypowiedzieć, bo inaczej im żyły na czole puchną jak na tym memie.

Akurat typ ze zdjęcia, skoro zaproponował 100 zł, to może pomyślał że
  • 0
@ReeceWithouterpoon: póki co mam wiele pozytywów ze sprzedaży w innej kategorii - gdzie ludzie rzadko próbowali szukać dziury w całym. Ale tutaj czuje że po wystawieniu jednej karty zgarne z 3 negatywy za "zbyt wysoką cenę" od ludzi którzy nawet nie są zainteresowani kupnem xD
@Spofity: Są ludzie, którzy muszą sobie po prostu popisać jakieś głupoty, pokazać wyższość, bo oni się znają czy coś, a my nie. Olać ich. Ja im zawsze zamykam ten głupi ryj grzecznym podziękowaniem za ofertę i że dam znać jeśli się zdecyduję. Taki ktoś zazwyczaj wie, że to nic innego jak „pocałuj mnie w dupę”, ale nie ma się na to jak odegrać.

A jak koleś ma nick „elektro”, to możliwe,
@Spofity: Ludzie są #!$%@?ęci. Ja kiedyś sprzedawałem ram DDR3 jak już było DDR4, ale to było top of the top 2x16gb 1866mhz CL10
Ludzie normalnie do mnie pisali i mnie wyzywali, że mnie #!$%@?ło, bo wystawiam je drożej niż "nowe DDR4" xD

XD a no wystawiam, bo są droższe niż nowe DDR4. A