Wpis z mikrobloga

@kasx89: poza tymi oczywistymi, które zostały wiele razy wymienione - brak otyłości i nadwagi, ładna twarz bez wielkiego czoła i napuchniętych polików - dodałbym długie włosy, takie do tyłka albo za tyłek. Nie dość, że są atrakcyjne, dobre geny to służą też jako wyznacznik tego, że różowa potrafi zadbać o siebie, poświęcić na coś swój czas długofalowo, co jest bardzo porządaną cechą charakteru.
U p0lek widzę ostatnio bardzo rzadko, może z
@kasx89: Włosy (żadnych kolorowych), waga, paznokcie (tylko naturalne, żadnych szponów), piercing (ok kolczyk w uchu, ale w nosie jak krowa to często red flag). ubiór (jeśli za dużo odkrywa to red flag, niska samoocena). No i tatuaże w większości, ale są małe wyjątki.
@kasx89: szczupła, nie musi być wysportowana ale dobrze żeby ćwiczyła, zęby nie muszą być idealnie proste ale poleczone i bez dziur i po prostu musi mi się podobać z twarzy. Jest sporo kobiet z którymi obiektywnie jest wszystko w porządku ale jak patrzę na jej buzię to nic nie czuje po prostu i mi się słabo podoba, a są kobiety o których moi koledzy mówią że są brzydkie a jak ja
@kasx89: twarz, waga. Jeżeli ma fryzurę, która mi się podoba, to zawsze zwrócę uwagę. To jest włosy upięte z tyłu, czy klamrą, czy w kucyk, itp, z jednocześnie pasmami włosów opadającymi na policzki. Nie wiem jak nazwać taką fryzurę profesjonalnie, ale mega mnie kręci, jeżeli jest ładnie ułożona. Ale znowu, to są moje preferencje, nie wszystkich niebieskich.

Ale niezależnie od tego, co przyciągnie mój wzrok, jeżeli kobieta ma zupełnie #!$%@? charakter