Wpis z mikrobloga

Nie biorę udziału w #wykopaka, bo nie miałem nawet czasu jeszcze zapakować prezentów dla bliskich (chociaż są już kupione i stoją przy mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)), ale jestem naprawdę pod wrażeniem jak niektórzy ludzie się zajebiście bawią w tym wydarzeniu, w dodatku w tak wymieszanej społeczności. Serio, to jest jedna z lepszych rzeczy na tym serwisie jaką czytam w przeciągu całego roku i zawsze mam banan na twarzy jak ktoś pokazuje swoje prezenty. Internet przez ostatnie lata kojarzę z absolutnym szambem i rzadko czytam coś na mediach społecznościowych, a jak już się skuszę to muszę się nastawiać z ogromnym politowaniem na większość rzeczy, więc dzięki, że robicie dzień nawet jakiejś osobie z zewnątrz która się temu tylko przygląda :)
  • 6
@bzam: mam tak samo jak Ty, od lat śledzę ten event, nawet chciałem w tym roku wziąć udział, ale zdrowie mi nawaliło, znowu spędziłem ponad miesiąc w szpitalu, wyszedłem krótko przed początkiem zabawy i trochę mi się finanse posypały no i nie ryzykowałem, nie chciałem nikogo rozczarować, jakbym robił ten prezent to wolałbym nie zerkać z przerażeniem na ilość gotówki w portfelu jednocześnie.
Ale w przyszłym roku już sobie nie odpuszczę
@bzam: obaserwujac te piękne paczuchy, naszło żeby w przyszłym roku wziąć udział w wykopowej paczce. Dlatego się zarejestrowałam ???? Ciekawe czy wytrzymają tutaj rok ;)