Wpis z mikrobloga

Jest i moja #wykopaka ! Mój mikołaj, łobuz @AtlantyQ - ma chyba mnie na podsłuchu, bo z elementami niewynikającymi z opisu trafił wręcz idealnie:

-najwięcej kalorii spalam łądując co chwilę mojego stareńkiego Polara - w pace znalazł się świeżutki Xiaomi Smart Band 8
-moja baba zamiast notatnika kupiła mi przepiśnik (fajny, ale miejsca na notatki to tam jak kot napłakał) - w pace wesoło siedzi prawilny notatnik z LoTR

Do tego książki, które nie są dla mnie tylko książkami - mamy z moim 75-letnim już staruszkiem (który zaraził mnie pasją do pochłaniania książek) małą świąteczną tradycję, iż w tych luźniejszych świątecznych dniach wymieniamy się książkami które przeczytaliśmy i dyskutujemy sobie wieczorami na ich temat - przy szklaneczce czegoś pełnoletniego. Więc dla mnie jest to magiczny jakościowy czas spędzony z rodziną zamknięty w twardej oprawie, za co serdecznie mikołajowi dziękuję!

Plan na dziś zakłada więc kanapeczki z paprykarzem, do tego świąteczna herbatka, na nogach sofixy motorowe zajebiście grube i przenosiny w antyczne czasy męstwa i wartości, z narracją od samego rzymskiego cesarza ( ͡ ͜ʖ ͡) #pokapake

Dr_Killjoy - Jest i moja #wykopaka ! Mój mikołaj, łobuz @AtlantyQ - ma chyba mnie na ...

źródło: 20231215_211328

Pobierz
  • 2