Wpis z mikrobloga

  • 1
@Orowerbogatszy: O dziwo Infiltracji nigdy nie oglądałem, zawsze to odkładałem na potem, ale dzięki za przypomnienie, jutro sobota, to się nadrobi. Tak konkretnej top 10 teraz ciężko mi podać (bym musiał się dłużej zastanowić nad tym, bo jest tego sporo), ale na pewno by się znalazło tam miejsce jeszcze na: Plan doskonały (Inside Man 2006), Szakal (The Jackal 1997) i Bez Twarzy (Face Off 1997).
  • Odpowiedz
Strzelanina jak najbardziej realna, najgorsza wtopa to Waingro... poza nim to 11/10. DeNiro i Pacino w idealnej formie. GTA V (Rockstar) garściami brali z tego filmu.
  • Odpowiedz
  • 0
@Orowerbogatszy: Jeżeli chodzi o Zakładnika (ten z Cruisem tak?), to u mnie jest podobna historia jak z Infiltracją - nadrobię. Ok, jak będziesz miał ochotę, to pisz tutaj co jeszcze znasz ciekawego.
  • Odpowiedz
@Orowerbogatszy: wiem, właśnie to mam na myśli, zrobili z chłopa pacynkę przez ostatnie dwa lata
czytałem że do tego stopnia już nie kontaktuje że po prostu stawiali go przed kamerą, w uchu miał słuchawkę i tylko powtarzał to co mu sufler podawał do powiedzenia a bruce rzucił raz coś w stylu "wiem kim jesteście i co tu robicie, ale co ja tutaj robię?"
już nawet demi moore nie poznaje
  • Odpowiedz