Wpis z mikrobloga

#neuropa #bekazprawakow #islam #bekazpodludzi #izrael

konfederuscy zdrajcy już oficjalnie popierają muzułmańskich terrorystów

ćwięka to nie jest żaden wyjątek, ani odszczepieniec, to jest ich mainstream

jak widać dla #4konserwy ru i #konfederacja ru "polski" hamass to nie był żart

kolejny dowód że prawactwo to zło, które powinno być całkowicie zniszczone
afc85 - #neuropa #bekazprawakow #islam #bekazpodludzi #izrael 

konfederuscy zdrajcy ...

źródło: 4terroryści izrael hamas poparcie

Pobierz
  • 20
@afc85: Ukraińcy to poplecznicy terrorystów skoro gloryfikują UPA i akceptują ich metody walki (mordy na cywilach)? Młodzi ludzie w Hamasie oraz ci, którzy ich popierają, są nakręceni ideą narodowowyzwoleńczą, czy tego chcesz czy nie. To, że ich przywódcy romansują z organizacjami terrorystycznymi to osobna kwestia.
@afc85: Zawsze mnie zastanawia proces myślowy takich ludzi jak ty, którzy uznają chyba, że całe dwa miliony ludzi w Gazie (połowa poniżej 18 xd) to terroryści. To tak jakbyś mówił, że w sumie to mogli Niemcy zabijać okupowanych Polaków, bo AK im tory wysadziło, więc w sumie to wszyscy są winni.
@Ulyssos:

że całe dwa miliony ludzi w Gazie (połowa poniżej 18 xd) to terroryści.


naucz się muminku czytać, nawet na czerwono wam zaznaczyłem, żeby się tacy jak ty się nie pogubili w kilku zdaniach tekstu, ale jak widać nawet to was przerasta

zawsze mnie zastanawia proces myślowy takich ludzi jak ty


a mnie zastanawia jak tacy analfabeci iq 20 jak ty funkcjonują w prawdziwym świcie, nie zdarza ci się zgubić na
@afc85: no i co, nie potrafisz bez agresji odpowiedzieć? xd Czy musisz jakoś sobie nadrabiać bycie cichym spierdonem irl?
Izrael od początku pieprzy, że przecież oni tylko i wyłącznie terrorystów atakują i tych, którzy ich wspierają. Wiadomo, że mija się to z prawdą. Uważasz, że Hołodomor byłby usprawiedliwiony, gdyby Stalin ogłosił, że on zabiera zboże tylko przeciwnikom Sajuzu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@afc85: no i znowu się plujesz XD po co cokolwiek wstawiasz z możliwością komentowania, skoro nie potrafisz rozmawiać jak człowiek?
Prawackie wykopki użyły złego wzoru do otrzymania poprawnej odpowiedzi, bo plują na Izrael z powodu antysemityzmu, a nie z powodu ludobójstwa, które sobie Netanjahu aktualnie uprawia w Gazie. Czy to powoduje, że antysemickie wykopki nie mają racji? Nie. Czy to nadal oznacza, że antysemickie wykopki są odklejeńcami, mimo dobrego podejścia do