Wpis z mikrobloga

To może teraz trochę pytań i faktów

Marszałek rotacyjny wydał zakaz wejścia dla Brauna do sejmu. Jakie przepisy go do tego upoważniły?
Czy nie powinien za to mieć zarzutów z artykułu 231kk???

Marszałek Hołownia przyznał też, że jest w kontakcie z Bodnarem i oczekuje wniosku o zdjęcie immunitetu i sformułowanie aktu oskarżenia czyli niezależny prokurator musi te oczekiwania spełnić i niezależnie od oceny postępowania pod naciskiem politycznym musi sprawę skierować do sądu

Ponadto Marszałek rotacyjny stawia ultimatum Bosakowi że ten powinien zapalić Chanukę i wyrzucić brauna z konfederacji to wtedy może zostanie wicemarszałkiem

Jeśli go wyrzucą to będzie chyba pierwszy sejm w którym prezydium nie zasiada nikt z opozycji.

To wszystko zaczyna śmierdzieć na kilometr. Czy tak miało wyglądać przywracanie praworządności?

Marszałek Holownia osobiście osądzi, skaże i odprowadzi Grzegorza Brauna do miejsca odosobnienia. Wszystko na streamingu. Elektorat i mniej kumata część dzieci uwierzy we wszystko…

#polityka #sejm #prawo #konfederacja
kogi - To może teraz trochę pytań i faktów 

Marszałek rotacyjny wydał zakaz wejścia ...

źródło: IMG_0106

Pobierz
  • 24
@kogi: Pytanie kto moze wchodzic do sejmu. Bo serio nie wiem czy ja jako anonek moge se do sejmu wejsc.

Koles zostal wykluczony na podstawie Na podstawie art. 175 ust 5 regulaminu sejmu:

2a.
Marszałek Sejmu może stwierdzić, że poseł swoim zachowaniem na sali posiedzeń naruszył powagę Sejmu.
3.
Marszałek Sejmu po uprzednim zwróceniu uwagi ma prawo przywołać posła "do porządku", jeżeli uniemożliwia on prowadzenie obrad.
4.
W przypadku niezastosowania się
nie ma tu nic o zakazie wejścia do budynku sejmu.


@kogi: I dlatego zapytalem (czego nie raczyles zauwazyc) czy ja (w domysle kazdy anonek) moze se tak po prostu do sejmu wchodzic. Moga poslowie ktorzy wykonuja tam swoja prace. Skoro koles nie moze wchodzic na sale to nie moe wykonyac swojej pracy. Wiec jesli ja nie moge wejsc to on tez nie.

Ugasił ogień gaśnicą


Hmmm Ja bylem dosc dobry z
@kogi: A czego się spodziewałeś? Już Witek cisnęła Brauna na granicy przyzwoitości i instrumentalnie korzystając z regulaminu Sejmu,

KO i przybudówki mają totalnie za nic demokrację, zasady republikańskie i praworządność, dużo bardziej niż PiS. Dla nich te rzeczy oznaczają jedynie, że rządzą oni i ich funfle. Dawniej rzucali się, że inni “nie dorośli do demokracji”, teraz w modzie była bardziej “praworządność”, ale chodzi o to samo.

Oddając sprawiedliwość Lewicy, oni akurat
@kogi:

Marszałek rotacyjny wydał zakaz wejścia dla Brauna do sejmu. Jakie przepisy go do tego upoważniły?


§69.1 zarządzenia nr 1 Marszałka Sejmu z dnia 9 stycznia 2008 r. w sprawie wstępu do budynków pozostających w zarządzie Kancelarii Sejmu oraz wstępu i wjazdu na tereny pozostające w zarządzie Kancelarii Sejmu oraz art. 175 ust. 5 Regulaminu Sejmu.
Braun uderzył w najczulszy punkt systemu


@wieszacz564: no zagrozil bezpieczenstwu osob, ktore przebywaja z nim w jednym pomieszczeniu. Nikt nie wie, czy nastepnym razem nie postanowi podpalic zaslon, czy zalac lazienki sejmowej.
Takze, ja popieram, gosciu do choroszczy powinien zostac przekazany, bo nie jest w stanie panowac nad swoimi instynktami.
via Wykop
  • 0
@qusqui21: nie zagroził żadnemu bezpieczeństwu i nawet nie będzie o to oskarżony. Użycie gaśnicy zapewnia bezpieczeństwo, a nie odwrotnie. Czy była opinia straży pożarnej na temat rozpalania ognia na korytarzach sejmowych?
Braun doskonale wiedział co robi.