Wpis z mikrobloga

@miku555: Jestes debilem czy udajesz? Co prawda czasy sie pozmienialy i sa kamerki wiec maja trudniej ale ja pamietam czasy gdzie nie mieli tak trudno.

Po parkowaniu w garazu tylem taki tekst:
"pan co prawda wyjdzie ale pasazer nie otworzy drzwi. Niczego pan nie dotknal ale niezdane"

Po wjezdzie na pas rozbiegowy obwodnicy bez zatrzymania sie:
"pan sie nie zatrzymal a jechal samochod na lewym pasie"
"no ale ja mialem ustap
nigdy tak naprawdę nie powinien znaleźć się za kółkiem na publicznej drodze.


@miku555: bzdura. Na egzamin idziesz przygotowany tak, aby go zdać. W szkole jazdy nie uczysz się jeździć, tylko uczysz się jak najlepiej być pokorną sierotką, aby uzyskać wynik pozytywny egzaminu praktycznego. Umiejętność jazdy, dokonywania decyzji na drodze itd. przychodzi z czasem tak samo jak doświadczenie. Nie zdanie egzaminu praktycznego ma się nijak do realnych umiejętności danej osoby.
@miku555: no uwzięli się normalnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zdawałem 3 różne kategorie (w tym 2 bez kursu) w ośrodku z top 3 najgorszej zdawalności. Wszystko za 1 z czystą kartką, dziwne ¯\(ツ)/¯
bzdura. Na egzamin idziesz przygotowany tak, aby go zdać. W szkole jazdy nie uczysz się jeździć, tylko uczysz się jak najlepiej być pokorną sierotką, aby uzyskać wynik pozytywny egzaminu praktycznego. Umiejętność jazdy, dokonywania decyzji na drodze itd. przychodzi z czasem tak samo jak doświadczenie. Nie zdanie egzaminu praktycznego ma się nijak do realnych umiejętności danej osoby.


@bruhh: To jest akurat prawda, w naszym kraju na kursie prawa jazdy nie uczysz się
Zdawałem 3 różne kategorie (w tym 2 bez kursu) w ośrodku z top 3 najgorszej zdawalności. Wszystko za 1 z czystą kartką, dziwne ¯\(ツ)/¯


@PiotrFr: Nie dziwne tylko kosztowne ( ͡° ͜ʖ ͡° )*: