Wpis z mikrobloga

A ja się pytam Ciebie, chyba umiesz się postawić na miejscu innego człowieka, prawda? Podobno już dzieci mają rozwinięta empatię, niektórzy dopiero rozwijają ją jako nastolatkowie, a jako młody dorosły to już ostateczny moment by wyćwiczyć tą cechę pozwalającą żyć w społeczeństwie. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Więc jak jesteś jeszcze dzieckiem lub nastolatkiem to napisz to nie będę miał pretensji, że nie potrafisz zrozumieć drugiego człowieka.


@gandalf_rzulty:
Lewicy się wydaje, że coś kogoś boli, a w rzeczywistości nikogo nic nie boli, tylko się lewicowcom uroiło.


@PiersKurczaka: Tak tak, 80% Polakom się uroiło, ze chcą powszechnej aborcji, to tylko problemy Lewicy XD No właśnie mały człowieczku to TY nie masz empatii i to Tobie się wydaje, że problemy o których mówi Lewica dotyczą kilku osób.
Empatia działa tak, że problem innej osoby to także mój problem i na tyle
@gandalf_rzulty: feministki walczą o prawa kobiet, podczas gdy reszta kobiet twierdzi, że feministki robią więcej złego niż dobrego. LGBT walczą o prawa osób homoseksualnych, podczas gdy reszta osób homoseksualnych twierdzi, że marsze LGBT robią więcej złego niż dobrego. BLM walczą o prawa czarnych, podczas gdy reszta czarnych twierdzi, że BLM zachowują się skandalicznie.

Tak, tak, uroiło mi się.
@Gaboleusz: manipulacja, nie manipulacja. Pewnie też chcesz powiedzieć coś o wypaleniu z gaśnicy w twarz tamtej babce. No to zmieńmy i zobaczmy:

-Ty, co ten Braun #!$%@?ł, że o nim teraz na całym świecie media gadają? Zabił kogoś? Wysadził sejm?
-Wypalił komuś gaśnicą w twarz

Wciąż bawi, bo wciąż atak na Brauna jest nieproporcjonalnie potężny do tego, co #!$%@?ł. Mam wrażenie, że ludzie po prostu dają sobie upust, bo nie lubią
@Kondtrad:

z piz.da a nie premedytacją, wlazła mu na linie ognia


Nie wiem jak można tak łżeć kiedy kazdy może odpalić filmik i zobaczyć, że #!$%@? głupoty.
Odeszli parę kroków od świec, Braun jej wycelował w twarz i psiknął. Odpal sobie w slowmodzie i się przypatrz jak nie ogarniasz.

Tu masz screena, jak podeszła to zrobiła to od boku, a nie na "linii ognia"
Pobierz Duszqable - @Kondtrad: 
 z piz.da a nie premedytacją, wlazła mu na linie ognia

Nie w...
źródło: Screenshot_20231214_145356_YouTube