Wpis z mikrobloga

@AnalnyRozbojnik: Ile razy w ostatnim roku potrzebowales odwiedzic lekarza? odpowiedz na to pytanie duzo wyjasni.
Jak jestes chorowity i czesto odiedzasz to zupelnie inaczej podejdziesz niz jak odwiedzasz lekarza raz na 5 lat.

Ja jestem z tej drugiej opcji. I wole raz na 2 lata wydac 200 na laryngologa czy innego ortopede niz co miesiac pacic 100 a nie korzystac :P
@AnalnyRozbojnik: No to gdzie problem? jak wiesz ze bedziesz korzystal to bierzesz i sie nie zastanawiasz :)
ja u siebe w robocie nie bralem zadnego pakietu. Bez sesu jak sie po lekarzach nie chodzi. A nie bylo za darmo tylko ze placisz a pracodawca doplaca. Duzo nie wychodzilo ale mi sie i tak nie przyda z moim trybem odwiedzania lekarzy.
jeśli nie 99 to cóż ¯(ツ)


@AnalnyRozbojnik: Zawsze mnie rozbawia jak ktos cyferki w nicku traktuje jako rocznik. A jak mialbym gorzki24 to co? Mialbym 99 lat czy jeszcze bym sie nie urodzil?
Jak zakladalm pierwszeo malia (wieki temu) to alias gorzki byl zajety. podowiedzi byly typu "gorzki1376", "gorzki7429" itp. Wiedzialem ze a uja nie zapamietam. To se wymyslilem gorzki99. I pamietam do teraz. I uzywam :P I caly
Medicover premium,

Czy Medicover premium + more smile?


@AnalnyRozbojnik: poczytaj o warunkach, bo w konkurencji pakiet dentystyczny pokrywa tylko 50% leczenia. A odnośnie Medicover to ktoś pisał, że za te pieniądze lepiej kupić pakiet medyczny w AXA i chodzić do jakiego lekarza chcesz, nie związanego z danym korpo medycznym (i skazanym np. na kolejki gdzie gdzieś indziej może być dosteþny odrazu)