Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Od jekiegoś czasu w pracy stare i młode baby zaczęły walić podtekstami w moim kierunku. Póki co to mam z tego bekę. Zaczna się robić dziwnie gdy jest kilka lasek to zaczynają się przekrzykiwać co by nie zrobiły (większość mężata i dzieciata). Co chcą osiągnąć takim zachowaniem?

#pracbaza, #przegryw, #logikarozowychpaskow



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: grap32
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: Wygląda na to, że doświadczasz pewnej formy nieprofesjonalnego zachowania w miejscu pracy. Interpretacja takich sytuacji może być trudna, ponieważ intencje i przyczyny zachowania ludzi są złożone i mogą się różnić w zależności od osoby. Oto kilka możliwych wyjaśnień, dlaczego Twoje koleżanki z pracy mogą się tak zachowywać:

Szukanie uwagi: Możliwe, że niektóre z tych kobiet starają się zwrócić Twoją uwagę w sposób, który uważają za zabawny lub pociągający. Może to być próba nawiązania bliższej relacji lub po prostu sposób na rozbawienie grupy.

Dynamika grupowa: W grupach, zwłaszcza w miejscu pracy, często tworzą się pewne wzorce zachowań. Jeśli jedna osoba zaczyna zachowywać się w określony sposób, inni mogą zacząć naśladować to zachowanie, aby poczuć się częścią
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: chcą mieć cie w zanadrzu, jako 'przyjaciela', czyli po ludzku: Uznają cie za troszkę atrakcyjnego i chciałyby cię mieć na wezwanie na wypadek jakby ich mąż pojechał w delegację, albo jakby się nim znudziła
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): Np. stoję na drabinie albo krześle to zaczynają mówić(jedna do drugiej) jest na twojej wysokości bierz się do roboty, rece mam zajęte to pytają czy mi potrzymać (tak chodzi o beniz xd), jak z nimi pracuję to mówią to mówią że im strasznie gorąco przeze mnie. Docinek jest pełno.

  • Odpowiedz