Wpis z mikrobloga

@Vaerlin fakt ten telefon to stary złom ale używanie go nie jest takie straszne jak piszą @DarkZizi czy @VaeR. Uzywalem go jeszcze rok temu i bylo calkiem ok. Do tej pory sluzy do bajek przy zebach dla dzieci (ma rozbita szybke). Wiec jak dla mnie to może być, gorzej że wsparcie o ile jeszcze istnieje to jest szczątkowe. Przededzystkim pytanie czy w tej samej kasie nie znajdziesz czegoś bardziej współczesnego
@chcialbymbycnormalny tam już ekran będzie wypalony w stopniu aż #!$%@?ącym
bateria będzie do wymiany chyba że pół dnia ci wystarczy
port może być też już zajechany no ogólnie bardzo zły pomysł kupować tak stary śmietnik
@vieniasn: Czyli warto sprawdzić czy ekran jest wypalony, a port masz na myśli usb? Bo podejrzewam że i tak jakiś pojadę obejrzeć żeby się przekonać czy całe to straszenie w tym poście ma odniesienie do rzeczywistości. Miałem raz używany flagowiec i raz nowy telefon za mniej więcej tę samą cenę. Lepiej wspominam używany.
@chcialbymbycnormalny do niedawna używałem s8+ i to nie był już dobry telefon
ekran będzie wypalony na 100% bo amoled się wypala z czasem
port USB może być luźny do poziomu że kabel wypada
bateria też będzie do wymiany bo będzie trzymał tragicznie źle

do tego on już nie ma wsparcia żadnych łatek bezpieczeństwa ani nic

Samsung ma swoje menu serwisowe *#0*# i tam możesz sprawdzić jak działają jego wszystkie głośniki czy tam
@chcialbymbycnormalny: Mam, używam. Kupiłem dwa lata temu, za 799 pln, jestem w chooj zadowolony szczególnie z rozmiaru ( ͡° ͜ʖ ͡°), kupiony jako 21 miesięczny miał jeszcze gw, odrazu #!$%@?łem syf Samsunga i wleciał lineageos. Sot potrafi przebić 5 godzin. Ekran ja nie widzę żadnych wypaleń w swoim.
Na co zwracałeś uwagę przy zakupie, poza standardowymi rzeczami jak uszkodzenia mechaniczne?


@chcialbymbycnormalny: W sumie na nic kupowałem z neta opis był że stan idealny, że jest gw i tyle. Przyszedł zgodny z opisem. Szkoda że aktualnie producenci mają #!$%@? jajca i wybór telefonów w rozmiarze poniżej 6 cali jest praktycznie zerowy.
@chcialbymbycnormalny: używałem do wiosny S10, to już wiekowy telefon, z powodzeniem zastapiła go Motorola za 750zł która jest w miarę na czasie. Ja bym się skłaniał nawet nad dorzuceniem paru stówek i kupieniem czegoś nowego z przedziału 800-1300zł, bo praktycznie wszystko będzie lepsze. Jak już musi być S10, to sprawdź ekran najlepiej na jakimś białym tle, port USB ale nie tylko wtykając ładowarkę ale.podlaczajac ją do prądu bo może się okazać