Wpis z mikrobloga

Nie no, czy Wy serio chcecie mi powiedzieć, że wywodzący się z walecznych narodowcow, obrońców ojczyzny Krzyś w pierwszym cięższym momencie (który wywołał jego kolega z partii) nie potrafił sobie poradzić z prowadzeniem obrad i musiał go zastąpić komik i prezenter z Mam Talent? No co Wy, to nie może być prawda ( ͡° ͜ʖ ͡°) #polityka #sejm #polska
fanmarcinamillera - Nie no, czy Wy serio chcecie mi powiedzieć, że wywodzący się z wa...

źródło: IMG_0295

Pobierz
  • 15
@andbatros

@fanmarcinamillera: Przecież Bosak zaczął Brauna przywoływać do porządku a wtedy Hołownia na białym koniu wbił i od razu paragrafami zaczął rzucać bo miał czas wcześniej się skonsultować z prezydium sejmu co należy robić.

Bosak sobie poradził moim zdaniem w tej trudnej sytuacji. Zachował spokój i rozwagę.


Niezłe odklejenie, gorzej niż sekta XD.

Tymczasem w rzeczywistości Bosak nie wiedział ci zrobić, co chwilę zmieniał zdanie na ten podstawie tego co krzyczeli
@andbatros: Bosak nie do końca wg. mnie wiedział co się dzieje. Prawda jest taka, że ten debil braun zrobił coś abstrakcyjnego, to jakbyś powiedział marszałkowi sejmu, że poseł nasrał na korytarzu i zaczął tym gównem rzucać w innych. Problem jest taki, że wizerunkowo nie da się tego obronić i postawa Bosaka PO wydarzeniu powinna być jednoznacznie potępiająca debila, oraz konfabulacja powinna tak samo działać.

Według mnie przykładnie powinno się Bosaka #!$%@?ć