Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak Was ale mi jakoś strasznie nie leży jak PiS prowadzi narrację, że Hołownia robi show w Sejmie. Przeszkadza im, że ludzie to oglądają, sadzą się o ten "popcorn". Mam wrażenie, że gdyby zależało to od nich to w ogóle wyrzuciliby kamery z sali. Już po tym widać ich nastawienie do obywateli. Najlepiej nocne obrady, w ciemnych pokojach, ciche podpisy... #sejm #polityka
  • 19
  • Odpowiedz
  • 354
@stokrota2: Pisałem już to parę razy - PiS nie ma szacunku do swoich koalicjantów, ba, nie ma nawet szacunku do własnych posłów.
I dodatkowo nie ma szacunku do swoich wyborców.

Po prostu raz na cztery lata potrzebują nieświadomego tłumu do głosowania oraz odpowiedniej liczby miernych i wiernych w Sejmie, żeby realizować wizję aktualnego Opposition Fuhrera. Zresztą, PiS to nie partia, Pis to zachcianki Kaczyńskiego ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@stokrota2: widać wycie pisowcow, bardzo to śmieszne bo wychodzi jaki chlew oni robią, jak dzielą ludzi. Nie ma narracji, ludzie sami mogą decydować co o tym sądzą. To ich bardzo boli. Ma być tak jak napisałaś - ciemno mroczno smutno czyli ruski mir według pisowcow
  • Odpowiedz
@stokrota2: no przeszkadza im bo przez 8 lat robili wszystko aby zniechęcić ludzi do polityki, aby łatwiej się kradło. A teraz zonk, bo ośmieszają się tymi przygłupami przy każdej okazji z prezesem na czele. W agencji pr-owej pisu musi być niezły burdel bo nie wiadomo jak to wszystko #!$%@? gasić.
  • Odpowiedz
Nie wiem jak Was ale mi jakoś strasznie nie leży jak PiS prowadzi narrację, że Hołownia robi show w Sejmie.


@stokrota2: Nie PIS tylko zwyczajnie niektórym to się nie podoba. Czy zawsze jak komuś się coś nie podoba to musi on być totalnie w obozie przeciwnym??

Nie można już niczego krytykować, bez podejścia kibicowskiego tj. ja kibicuje drużynie XYZ, jeb**ać team ABC i wszystko co robi moja klika jest awsome?

Dla
  • Odpowiedz
@stokrota2 jak tam tyle starych dziadków jest że oni nie wiedzą co to Yt a memcen na swoim kanale mówił też jacy to zacofani technologicznie są posłowie że nawet taksówki sobie nie zamówią albo nie potrafią biletu na pociąg kupić tylko mają swoją prywatną kasę biletowa gdzieś w sejmie czy tam hotelu sejmowym. Widać moim zdaniem mocną przepaść między pisem a resztą w tych kwestiach
  • Odpowiedz
@stokrota2:

1. Bardzo dobrze, że ludzie oglądają, gdyż część z oglądających być może żywo zainteresuje się tym co się tam dzieje.
2. Aby zgadnąć z jakiego powodu oglądają i co to za ludzie, wystarczy włączyć czat.
3. Tak to jest pewnego rodzaju "show" i Hołownia się do tego przyczynia, jeszcze w pozytywnym świetle. Trzeba przyznać, że radzi sobie dobrze na swoim stanowisku, ma prezencję i doświadczenie medialne, co rzutuje na jego
  • Odpowiedz
Nie wiem jak Was ale mi jakoś strasznie nie leży jak PiS prowadzi narrację,


@stokrota2: Wczorajszy przykład pokazuje czym jest pis, gdy na obrady wbił poseł o info z braunem i potem braun i reakcja pisu i ko itp była wspólna i identyczna, tak samo prośba o przerwę była z dwóch stron taka sama. A po przerwie wbija warchoł czarnek i już z przekazem z góry od kaczyńskiego o strategię pisu,
  • Odpowiedz
@stokrota2: pisowcy już nigdy nie wygrają, oni nie są przyzwyczajeni do prostowania każdego ich kłamstwa na platformie x w czasie rzeczywistym ani do merytoryki, boli tylko że takie zera jak szydło czy Jaki zarobią miliony w Brukseli
  • Odpowiedz
PiS nie ma szacunku do swoich koalicjantów, ba, nie ma nawet szacunku do własnych posłów.

I dodatkowo nie ma szacunku do swoich wyborców.


@xfin: do własnego prezydenta też nie - vide akcja, gdy Duda uparł się, by usunąć Kurskiego z fotela prezesa TVP, grożąc zawetowaniem miliardów na propagandę. "Usunięto" go, przesuwając na doradcę zarządu, potem na członka zarządu, a po ~ pięciu miesiącach - przywracając mu prezesurę, kogo obchodzi zdanie Adriana
  • Odpowiedz
@stokrota2: Zamordystom nie na rękę jest ukazywanie ich małego Olimpu jako normalnego budynku z normalnymi ludźmi. Tracą wtedy ten aspekt boskości na którym im tak zależy. Inna sprawa, że w polityce wreszcie coś się dzieje, a nie że wychodzi pachoł z PiS-u, robi gnój, Witek drze japę jak nauczycielka z histerią (oczywiście nie na pachoła), cyk głosowanie o wsadzenie obywatelom #!$%@? w dupę, 231 głosów "za", lecimy dalej.
  • Odpowiedz
@stokrota2: PiS się po prostu przyzwyczaił do tego, że prowadzi obrady jak chce , nie patrząc na regulaminy a tylko na własne dobro. Potem w TVP puścili swoje podsumowanie i nikt nie wiedział co tam w sejmie się dzieje

Teraz te czasy się skończyły i są na świeczniku - wszystkich traktują tak samo, każdy działa wg regulaminu, sporo osób patrzy im na ręcę.
  • Odpowiedz