Wpis z mikrobloga

Ale mam bekę, gdy czytam, że Braun skrzywdził normalnych w konfie i teraz przez niego spadną im notowania. Otóż w konfie nie ma tych normalnych, a antysemityzm i szurostwo jest tam chlebem powszednim. Proszę, oto dwa głośne przykłady:

- Berkowicz podczas debaty przykładał swojej przeciwczniczce jarmułkę do głowy
- Mentzen w swojej piątce zawarł punkt: "nie chcemy Żydów"

Tam nie ma normalnych ludzi, poglądy Brauna są znane od dawna, mimo to co wybory dostaje miejsca na listach konfederacji, oni to po prostu tolerują

#polityka #konfederacja #bekazprawakow
Pobierz tusk - Ale mam bekę, gdy czytam, że Braun skrzywdził normalnych w konfie i teraz prze...
źródło: uid_e77837519cdbcdbc96483c4f20ea813f1558263957834_width_1280_play_0_pos_0_gs_0_height_720
  • 24
@tusk: dla takiego sojaka jak ty lewica jest normalna, na szczęście do demografii się nie dokladasz i zastąpią cię cywilizowani ludziem
dla takiego sojaka jak ty lewica jest normalna


@aulus: Na jakiej podstawie wnioskujesz cokolwiek na temat moich poglądów odnośnie lewicy?

na szczęście do demografii się nie dokladasz i zastąpią cię cywilizowani ludziem


@aulus: Ciekawi mnie, jak na podstawie losowego wpisu jesteś w stanie wywnioskować, czy ktoś ma potomstwo, czy nie xD
Żydzi nie szanują nas, ich też nie szanujesz bo nie szanują innych?

@WhiskyRomeo:
Wszyscy Żydzi nas nie szanują? Źródło: Instytut Danych z Dupy?
To tak jakby twierdzić po jednym Braunie, że wszyscy Polacy są antysemitami, albo wszyscy Polacy popierali PiS przez ostatnie 8 lat.

Jesteś antysemitą jak Braun?

Oczywiście, gaśnice mam gotową, szukam jakiejś Menory xD

Lepiej szanuj już tą demokrację...

Demokrację szanuję, nie szanuję wyborców konfederacji
u Mentzena może jednak jakiś jeden czy dwóch normalnych siedzą


@Kagernak: Kto niby? Wystarczy popatrzeć na ich listy, nawet jeśli ktoś nie jest płaskoziemcem, to i tak nie jest normalny wchodząc do takiego środowiska.
@malinq cały Izrael. Wystarczy? Tej kraj słynie z postaw antypolskich. I to nie napisy na murach a oficjalne wypowiedzi ich polityków w mediach. Poziom nienawiści i pogardy nie ma porównania. Czy mozesz napisać że Żydzi szanują Polaków...?
cały Izrael. Wystarczy?


@WhiskyRomeo: nie. Udowodnij.

Czy mozesz napisać że Żydzi szanują Polaków...?


@WhiskyRomeo nie, bo nie znam wszystkich Żydów, a to nie jest grupa osób o jednorodnym podejściu do innych narodów. Pewnie są tacy prymitywni jak Ty, którzy nie lubią Polaków i są tacy rozwinięci jak ja, którzy wiedzą, że nie można traktować ludzi przez pryzmat narodowości, bo przynależność do kraju nie oznacza, że podziela się wszystkie cechy z innymi