Wpis z mikrobloga

Na samym początku dziękuję za wyborną paczkę od @wysuszony_szkielet_kostny_czlowieka . Co ciekawe jakieś dziwne poczucie dzisiaj miałem przez moment, że to Ty możesz być moim Mikołajem. Widząc karton owinięty złotą folią w paczkomacie od razu skojarzyłem, że ją widziałem na tagu, i nawet typowałem, że była od Ciebie(foto z kościaną rekawiczką zapadło mi w pamięć), ale na 100% nie byłem pewien, tak tylko na 99%, w domu oczywiście jeszcze przed otwarciem przejrzałem tag żeby potwierdzić XD Swoją drogą paka tak potężna że ledwo udało mi się ją wyciągnąć z paczkomatu. Jak ktoś z Was widział kretyna który siłując się wyciągając pakę śmieszkował do różowej, że paka "fajna ciasna hehe" to byłem to ja xD Personalizacja jest genialna, sam nie wiem od czego zacząć, bo każdy fragment paki to mały majstersztyk. Na ogromne uznanie zasługuje zarówno forma listu jak i sposób zapakowania całości. List po kolei nakazuje otwierać poszczególne paczuszki, wraz z informacją co w nich jest i czemu tak. Do tego bardzo śmieszkowy(dużo nawiązań do papieża, co się chwali bardzo) i sympatyczny list to jest. Zacna papateria przy okazji xD Cieszę się że mój opis się podobał i Cię rozbawił, pisałem go w śmieszkowy sposób właśnie po to żeby umilić Mikołajowi przygotowywanie paki dla mnie. Szacun też za wodzenie mnie za nos w wiadomościach prywatnych, sporo pytań nijak się miało do ostatecznej zawartości paczki. Nie wiem czy to był celowy zabieg, czy po prostu odrzucone pomysły, ale przyznam szczerze, że mocno to zmieniło moje typy co tam w środku może być, stąd niespodzianka była jeszcze lepsza ( ͡° ͜ʖ ͡°) No więc, nie przedłużając "klasyk i najlepsza płytka jaka wyszła w 2003" wjeżdża do odtwarzacza, i jedziemy ( ͡ ͜ʖ ͡)
1. W pierwszym pakunku znalazłem książkę "Nie nasz papież. Pontyfikat Jana Pawła II na świecie", przedstawiająca prawdę o największym Polaku ( ͡° ͜ʖ ͡°) Komentowałem wpis o niej tak dawno temu, że nie spodziewałem się jej w paczce, a to świetny wybór, bo jak pod tamtym wpisem pisałem to ciekawa pozycja z którą bardzo chętnie się zapoznam. Ze względu na słomiany zapał(o którym jeszcze będzie później xD) i górę książek czekających na przeczytanie jeszcze jej sobie nie kupiłem, a było to w planach. Po zapoznaniu się będę miał jeszcze więcej argumentów w walce z wyznawcami "Sami wiecie kogo" - super wybór.
2(137). Zacny secik itemków z #diablo4 : duża, porządna, licencjonowana, podkładka z motywem z tejże gry, i bardzo fajna koszuleczka(akurat miałem sobie koszulki kupować, a tu proszę jedną nową już mam, zacnie), tutaj kolejny punkt za reaserch, że gram właśnie Barbem i koszulka z tą też postacią (ʘʘ). Koszulka będzie jak znalazł na pasterkę, albo Wigilijny wieczór z tą najbardziej katolicką częścią rodziny ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
3. Książka "Kompania Braci" Stephena Ambrose'a, którą rok temu kupiłem mojemu odbiorcy w wykopace. Sobie zapomniałem kupić, a miałem na nią chętkę niemałą. I tutaj szacun ogromny za stalking, bo chyba tylko w jakimś komentarzu do wpisu o tym wspomniałem, i założyłem, że raczej nie ma szans żeby Mikołaj to wychwycił, a tu proszę, miłe zaskoczenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4. Foremki do ciasteczek z twarzą papieża i żaby Pepe - widziałem je na tagu, napisałem, że chciałbym to do paki, no i mam, będzie pieczone na pewno niedługo. Do paki były też dodane piękne(i smaczne) ciasteczka z żółtym papieżem. Nie wiem jak to się stało, że nie ma ich na zdjęciu, wyłożyłem je na talerzyk, żeby było ładnie do zdjęcia, talerzyk odłożyłem, i zdjęcie zrobiłem bez niego, brawo ja () Oczywiście jak się skapnąłem, że nie ma ich na żadnym zdjęciu były już zjedzone przeze mnie i @Sandrinia xD
5. "Klasyk i najlepsza płytka jaka ma wyjść w 2003" czyli legendarna w polskim środowisku rapowym płyta "Gdzie jest Eis", w najnowszym wydaniu, którą od lat szanuję i mega często do niej wracam, ale do dziś cedeka nie kupiłem, bo jak już pisałem, słomiany zapał motzno. Zanim zacząłem tworzyć ten wpis rzecz jasna wrzuciłem ją w odtwarzacz i słucham ( ͡ ͜ʖ ͡) Akurat leci kawałek "5 sekund", tego wpisu na pewno w tyle czasu nie skończę, ani też w najmniejszym stopniu owy kawałek nie nawiązuje do autorki tej wspaniałej paki, na pewno nie zmieniłem zdania o @wysuszony_szkielet_kostny_czlowieka w 5 sekund #pdk, bo zdanie o niej mam wysoce pozytywne - to świetna osoba jest, i za tę pakę propsy dożywotnie. 3 lata zwlekałem z kupnem tego klasyka i w końcu mam ( ͡ ͜ʖ ͡) Moje odczucia co do tej paki to zdecydowanie "Najlepsze dni", a tej paki "nie zamieniłbym nawet na pięć stów" #pdk
7. Śmieszkowy breloczek z zaklęciem przywołania Barki, lubię 3 część hirołsków, mem z księgą zaklęć z H3 to jeden z moich ulubionych więc i tutaj świetny wybór
8. Ledowa lampka papież XDD Świetny gadżet, jedynie nie rozumiem po co inne kolory podświetlenia niż żółty, i tak wiadomo, że nikt nie będzie z nich korzystał ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Żółć podświetlenia jest bardzo wyraźna, i jaskrawa, niestety nie udało mi się uchwycić tego na zdjęciu, musicie wierzyć na słowo
9. Bardzo fajny zestaw LEGO z mojego ukochanego uniwersum LOTR, ze względu na późną porę nie udało mi się jeszcze go złożyć, ale na pewno na dniach to zrobię. LEGO uwielbiam jak chyba każdy, więc i tutaj prezent na medal ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
10. Creme de la creme: ogromna pluszowa Gondola () Moja najulubieńsza postać z memów, i nie jest to żaden gotowiec z Ali, tylko ręcznie uszyta Gondola przez samą autorkę paki! Szanuję w opór wysiłek włożony w jej przygotowanie, w liście wspominasz coś, że niby nie jest idealna, ja się żadnych niedopatrzeń nie doszukałem, Gondola jest 10/10! Coś pięknego, już ma swoje miejsce w pokoju i cieszy oko bardzo. "Zza kulis" powiem jeszcze tylko, że pierwotna wersja mojego opisu zawierała fragment, że bardzo bym chciał pluszową Gondole jak ktoś umie DIY, bo kupić nie sposób ze względu na małą popularność tejże postaci, jednakże organizatorzy kazali mi usunąć ten fragment, bo zbyt mocna sugerował co bym chciał dostać. I tak wyszło na moje, i wymarzoną Gondolkę dostałem hehe (σ ͜ʖσ)

Już bez podpunktów pozostałe elementy paki opiszę nieco krócej(co bynajmniej nie znaczy że są mniej postarane) bo boję się, że mogę się zbliżać do limitu znaków wpisu. Bardzo fajne naklejki, nie wiem czy zamówione u @cytmirka czy zrobione własnoręcznie, w liście nie było żadnej informacji na ten temat, tak czy tak są super i pewnie gdzieś je sobie ponaklejam. Moje ulubione ciastka w dwóch wydaniach - jak mi dadzą to jem ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Chyba wszystkie możliwe smaki draży, tutaj już nie mam pewności czy to przypadek, czy szanowna Mikołajka znalazła jakiś mój stareńki wpis gdzie pisałem, że chciałbym ich spróbować, a nigdzie nie spotkałem w sklepie. Do tego kilogram(czujecie to? całe kilo!) Michałków Białych, i taka sama ilość pralinek o smaku kremówki(XD), nie ukrywam, że skisłem tego srogo. Ogólnie wybór słodyczy świetny - takie które znam i lubię, i sporo świeżynek mi nie znanych. Mignęło mi na tagu, że mnóstwo ludzi chwaliło słodycze z firmy Pszczółka, w moich rejonach nie da się ich kupić, więc idealnie () Ciekawe czy cokolwiek ze słodyczy dotrwa choćby do Wigilii xD Do paczki była też dołączona mała paczuszka z 3 puchami dobrej jakości karmy dla kitku, nie wiem czemu, ale też zapomniałem zrobić im foto, bo w czasie unboxingu kitku się kręciło i nie miałem sumienia nie dać jej od razu xD Teraz z kolei zarówno kot jak i różowa śpią więc nie chcę budzić hałasowaniem, także foto jak kot sobie je musi wystarczyć xD

Co do treści listu jeszcze, pozdrawiam serdecznie Ciebie, niebieskiego i oba kitki(proszę pogłaskać koniecznie), bardzo dobrze, że nie konsultowałaś się z moją różową, pewnie by dotrzymała tajemnicy, ale tak jak sama stwierdziłaś to by było pójście na łatwiznę i cheatowanie ( ) Podziwiam, i szanuję w opór, że mając mocno napięty grafik tyle pracy włożyłaś w pakę dla mnie, jak takie paki robisz mając mało czasu i dużo rzeczy na głowie, to ja sobie rezerwuję Ciebie jako Mikołaja na następną edycję i chce zobaczyć jaka będzie paka zrobiona "na spokojnie", bo jak dla mnie to ta tutaj jest absolutnie perfekcyjna, i IMO lepiej być nie mogło ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Czapki z głów!

Ogłoszenia parafialne:
Wlepki z papieżem ocenzurowałem na głównym zdjęciu do wpisu, w razie jakby ktoś się poczuł urażony i zechciał mi zgłosić wpis który ochoczo usunął by moderator. W komentarzu wrzucam foto bez cenzury, a także fotki z odpakowywania, i różne smaczki ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Ciekawostka: znowu poprawnie wytypowałem płeć Mikołaja, i już od pierwszych wiadomości anonimowych wiedziałem, że pakę robi mi #rozowypasek . Pewien Mirek dzisiaj(właściwie to już wczoraj bo już po północy) pisał, że rzekomo różowe robią słabe paki, cóż, jak dla mnie to jest najlepsza paka tej edycji, więc neguję tę fałszywą tezę, jakoby różowe robiły gorsze paczki. Paczuszka od @wysuszony_szkielet_kostny_czlowieka jest 10/10, czy wręcz 21/37.

Paka w formule Gold oczywiście ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

#pokapake
Zgrywajactwardziela - Na samym początku dziękuję za wyborną paczkę od @wysuszonyszkie...

źródło: cenzura

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
@Zgrywajac_twardziela: bardzo się cieszę, że zawartość paki się podoba! () Z początku planowałam dwie Gondole (symboliczną mniejszą, z różową wstążka z myślą o @Sandrinia) ale niestety zabrakło mi czasu, żeby ją uszyć. (,) Ale nic straconego, może trafię na nią w przyszłym roku i jeszcze uda się nadrobić? :D Co do stalkingu - tak, zdecydowanie skrupulatnie przeglądałam wpisy i
  • Odpowiedz