Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dziesiątki a może nawet setki chłopów pisały wam tutaj, że związek i cielesność jest przeciętna a miłość trwa jakieś dwa lata. A wy pomimo tego całymi latami rozpisujecie się o kobietach, narzekając w kółko na to samo i wynajdując cały czas nowe argumenty na to, że nie macie szansy być szczęśliwym.

Jeśli jesteś na wykopie krótko parę miesięcy, to okej przechodzisz przez okres rozpaczy i złości i to normalne, ale jeśli siedzisz tutaj latami pisząc na okrągło to samo, to problem jest tylko i wyłącznie w tobie.

Bez kobiet można być szczęśliwym, uczucia w twojej głowie to wiązania chemiczne i można je zmienić, jeśli nie masz na to siły to próbuj to zrobić małymi krokami nie musisz się śpieszyć. Szukaj pomocy u mężczyzn jacy nie promują lewicowego, kobiecego patrzenia na świat tylko wiedzą jakie jest męskie życie. I najważniejsze. Skasuj konto na wykopie i innych tego typu serwisach jak JBZD czy innych memiarskich stronkach, ludzi tam i tutaj są jak kraby w beczce i oni nie chcą abyś coś zmienił w swoim życiu tylko będą ciągnąć cię w dół bo demotywacja jest realną rzeczą.

Kobiet to materialistki, nie masz szans na klasyczną miłość i rodzinę? Poużalaj się przez parę miesięcy, przez parę nawet lat, to normalne ale potem trzeba iść dalej aby być szczęśliwym co jest realne, możliwe i dostępne i wcale nie leży poza twoim zasięgiem. Nie jesteś wyjątkowy, jesteś przeciętny a skoro tak to możesz zrobić to samo co zrobiłem ja i inni.

To jest prawda jaką daję ci za darmo, co z nią zrobisz to twoja sprawa

#przegryw #blackpill #redpill #mgtow #zwiazki #takaprawda #przemyslenia



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 4
@mirko_anonim: ja chcialbym stworzyc meskie przyjaznie z innymi przegrywami w realu. Zaczynam dzialac. Jedyna osoba jaka mnie przytulila, gdy po alko zaczalem plakac to byl o dziwo mezczyzna. Kobiety zawsze traktowaly mnie jak smiecia mimo tego, ze nic im zlego nie zrobilem. Dla mnie wykop to mozliwosc wyrzucenia z siebie, bo w realnym swiecie same wyprane mozgi.
Dziesiątki a może nawet setki chłopów pisały wam tutaj, że związek i cielesność jest przeciętna a miłość trwa jakieś dwa lata. A wy pomimo tego całymi latami rozpisujecie się o kobietach, narzekając w kółko na to samo i wynajdując cały czas nowe argumenty na to, że nie macie szansy być szczęśliwym.


@mirko_anonim: Ale to niema znaczenia, jeśli ktoś tego sam nie doświadczy i nie zrozumie. To tak samo jakbyś mówił komuś