Wpis z mikrobloga

Jest i ona! Dziękuję Panu Miętemu Świkołajowi @marek2092! Z tego miejsca przepraszam Cię Mireczku ponownie za spory odstęp od odebrania paczki do jej otwarcia ale chciałem celebrować ten moment ;D Piękna paczka - to moja pierwsza edycja - i ile radości wkłada się w robienie paczki dla kogoś tyle samo, jak nie więcej, wraca ()

- różdżka, nie nie tam jakaś seryjna robota od Ollivandera, prawdziwa rzemieślnicza (kraftowa) różdżka - "czarna różdżka, żarty się skończyły" - Mirek, klasa robota! ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
- planszówka typu escape room - oj będzie grane! :)
- notes z motywem Hogwartu - hmmm mam nadzieję że gdy zacznę pisać nie zacznie odpisywać Tom Riddle... ()
- kubek z motywem moich ukochanych "Przyjaciół"
- kawka która jutro będzie testowana w tymże kubku :)
- kalendarz z przedmiotami z PRL - piękny smaczek :)
- świeczka "4" - ależ strzał w 10 dla każdego fana #arsenal Też mam nadzieję, że w tym sezonie to będzie dużo wyższe miejsce w lidze.
- biografia Arsene Wengera - tak proszę Państwa, jako ebook! Można? Można! Zawodowo!!!
- brelok z Baby Yodą - +10 do mocy! Już dynda przy plecaczku!
- furaaaa galaretek w czekoladzie - tutaj jestem lekko przerażony - chyba telepatia - to jedne z moich ulubionych cuksów! Zajadałem przeglądając paczuchę

Do tego list z wyjaśnieniami i piękna kartka! Dziękuję raz jeszcze, polecam wykopakowicza na przyszły rok - jak ktoś Jegomościa wylosuje ten nie pożałuje!

Wesołych wszystkim! Ekipie #wykopaka chciałbym pogratulować - fenomenalna akcja i profesjonalna organizacja. Co? kolejna edycja dopiero za rok? (°° xD

#pokapake #wykopaka
Grzegiii - Jest i ona! Dziękuję Panu Miętemu Świkołajowi @marek2092! Z tego miejsca p...

źródło: 4f1080da-0d1b-42ec-ad75-d6306bb60db7

Pobierz
  • 8