Wpis z mikrobloga

@ChlopoRobotnik2137: a-----l, możesz też pomyśleć o narkotykach, a tak na serio, to znajdź jakieś ciekawe hobby. Jak znajdziesz jakieś naprawdę dobre, to będziesz się nim cieszył przez lata, nawet jak przerwiesz neet ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ChlopoRobotnik2137: no i jeszcze ortodonta moze zrobic duzo, a duzo ludzi ma problem ze zgryzem:-) nos akurat troche kosztuje do zrobienia w porownaniu do wolumetrii hydroksyapatytem, zrobienia ust czy aparatu na zabki, niestety. ale nie rezygnuj z marzen, sprezysz dupe i cip3czki same do cb beda zarywac z czasem, mimo zes teraz przegryw;-)) no i nie zapominaj o zdrowym trybie zycia, mozna neetowac, ale nie byc zapuszczonym swiniakiem jednoczesnie;-)) no
  • Odpowiedz
@j0shva: u ortodonty juz leczylem sie, wiec to mam z glowy. Jak sie wejdzie w tryb to potem juz leci..najgorzej zaczac. Bardziej stresuje mnie to czy lekarz da mi bez problemow wiekszych chorobowe na kilka miesiecy. Ale wyjdzie to w praniu. Tak czy siak, nie widze juz innej opcji, niz chorobowe zeby polepszyc swoje zycie i moze przestac wegetowac
  • Odpowiedz
@ChlopoRobotnik2137: pamietaj, ze jak nie dostaniesz chorobowego, to to wszystko jest mozliwe;) rano gotujesz miche na caly dzien + silownia 3 razy w tygodniu po 2h. a operacje plastyczne to jest nic w kwestii potrzebnego czasu. wiadomo, ze jak sie pracuje, to jest ciezej, ale to co napisales - najciezej zaczac. spisz 8h, pracujesz 8h. zostaje ci 8h, no jak masz dlugie dojazdy do roboty, zalozmy 6h - 1h robienia
  • Odpowiedz