Wpis z mikrobloga

#bekazkonfederacji #sejm

brawo Braun, w tym momencie nastawiłeś przeciwko sobie cały Sejm, zniszczyłeś wizerunek konfederacji, pokazałeś prawdziwą twarz, za co pewnie odpowiesz karnie X D nie wiem jakie oszołomy głosowały na tego świra, ale mam nadzieję, że jesteście dumni ze swojego zmarnowanego głosu ( ͡° ͜ʖ ͡°) #polityka
  • 52
  • Odpowiedz
@muszynianka97 raczej nikt kto go popierał o czym takim nie zmieni zdania, do tego żydzi mają ostatnio słabą prasę po tym jak coraz szerzej się niesie że dokonują ludobójstwo na Palestyńczykach to akurat teraz nie pozwolenie na ich symbole w sejmie może przynieść plus. No i gość zgasił świeczkę, byli posłowie cna których ciążyły dużo cięższe oskarżenia i nikt sobie z tego nic nie robił
  • Odpowiedz
@muszynianka97: nawet nie wiesz ile sympatykow tym zyskal, wszystkich antysemitow w polsce ktorych jest naprawde duzo. anyway w polsce jest wiecej muzulmanow niz zydow, czemu nie obchodzi sejm ramadanu?
  • Odpowiedz
@kontos_stelio ja wiem że już tak pewnie przywykłes do tych fikolow, że tego nie zauważasz, ale lewica jest za rozdziałem każdej religii od państwa, a nie tylko tych, których nie lubi, jak hipokryta Braun. I w świetle obowiązującego prawa sami chcieliście ścigać za obrazę uczuć religijnych no to rozumiem teraz Braun się karze podda dobrowolnie. Prawda?
  • Odpowiedz
gdyby tak np. ktoś spalił krzyż z jezuskiem to trafiłby do Ciebie argument "nie popłacz się, to tylko kawałek drewna"? XDD


@kontos_stelio: Tak własnie mówili lewacy gdy zakłócali msze, czy profanowali zboczoną nibytęczą symbole religijne, czy przybijając kutacza do krzyża ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz