Wpis z mikrobloga

Mieliście kiedyś do czynienia z dziewczyną, którą niby wydawała się normalna a w praktyce miała jakieś zaburzenia psychiczne? ( ͡° ʖ̯ ͡°) Niby jest uczuciowa ale potrafi do mnie przeklnąć, że jestem poyebany, potrafi rzucić we mnie długopisem, jak kogoś obgaduje to wszyscy są "be" tylko ona jest nieskazitelna co też mnie trochę dziwi... Mam wrażenie, że wpakowałem się w niezłe szambo! (,)

#logikarozowychpaskow #rozowepaski #zwiazki #p0lka #milosc #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow
  • 24
  • Odpowiedz
@wakxam: Z tego, co piszesz, dziewczyna nie panuje nad sobą. Sam fakt zaburzeń psychicznych nie jest niczym złym, ale skoro ona nie widzi w sobie wad, to ciężko będzie o pracę nad sobą. Jak źle się czujesz w tym związku i nie czujesz się szanowany, to imo uciekaj.
  • Odpowiedz
@wakxam: nie bierz się za diagnozowanie, bo po tym co napisałeś, nie można sensownie określić co jest przyczyną jej zachowań. @kasx89 @Kamokamo @lexico rzucają określeniami, których kompletnie nie rozumieją... domorosłe Zygmusie Freudy co mają mierną z przyrki...

Z tego co piszesz laska zachowuje się wulgarnie, agresywnie i nieprzyjemnie dla otoczenia. Nie szanuje cię i to powinien być dla ciebie sygnał, że trzeba się ewakuować z relacji.
Na
  • Odpowiedz
rzucają określeniami, których kompletnie nie rozumieją... domorosłe Zygmusie Freudy co mają mierną z przyrki...


@kosmita: dziwne, bo miałem bliski ( ͡º ͜ʖ͡º) kontakt z borderką
  • Odpowiedz
@lexico: trzymałeś w ręku diagnozę specjalisty? uwierzyłeś na słowo? sugerowałeś się tym co przeczytałeś w internecie? Odróżniasz BPD od BPAD? a od NPD?

Od jakiegoś czasu wszystko jest "toksyczne", każdy jest "narcyzem" albo "borderem", i koniecznie z "unikowym stylem przywiązania"... tylko że to najczęściej nie ma wiele wspólnego z prawdą. Jak poprosisz dziewczynę czy możesz popatrzeć w jej telefon, albo powiesz, że nie chcesz żeby szła bez majtek na imprezę,
  • Odpowiedz
to nie daje ci to żadnej wiedzy pozwalającej na diagnozowanie innych


@kosmita: dostrzega się te same schematy postępowania

PS. Borderki to się traktuje ogniem
  • Odpowiedz