Wpis z mikrobloga

Mieliście kiedyś do czynienia z dziewczyną, którą niby wydawała się normalna a w praktyce miała jakieś zaburzenia psychiczne? ( ͡° ʖ̯ ͡°) Niby jest uczuciowa ale potrafi do mnie przeklnąć, że jestem poyebany, potrafi rzucić we mnie długopisem, jak kogoś obgaduje to wszyscy są "be" tylko ona jest nieskazitelna co też mnie trochę dziwi... Mam wrażenie, że wpakowałem się w niezłe szambo! (,)

#logikarozowychpaskow #rozowepaski #zwiazki #p0lka #milosc #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sam fakt zaburzeń psychicznych nie jest niczym złym


@silencieuse: Oczywiście, że jest czymś złym bo zaburzenia psychiczne są bardzo trudne do leczenia - zwłaszcza zaburzenia osobowości, bo pod to w przeciwieństwie do chorób psychicznych raczej się nie dobiera farmakologii tylko trzeba dosłownie lat terapii.
  • Odpowiedz
@Dietetyq: Cóż, znam temat aż za dobrze i częściowo się zgodzę, częściowo nie :P Sam fakt bycia osobą z zaburzeniem nie sprawia, że trzeba się zastanowić nad relacją. Dopiero ignorowanie symptomów tych zaburzeń i ich konsekwencji przez osobę zaburzoną powinny do tego skłonić - tj. uleganie własnym szkodliwym schematom, brak pracy nad sobą, brak terapii, niezmienne krzywdzenie drugiej osoby. Poza tym jednak, z zaburzeniami można żyć i mieć nad nimi
  • Odpowiedz