Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Pierwszy raz z kobietą kochałem się w wieku 33 lat będąc przegrywem inie mają wcześniej żadnych kontaktów z kobietami nawet na poziomie całowania.

Moje doznania? Cielesność jest fetyszyzowana, w tym nie ma żadnej magii, żadnych mega odczuć, jest po prostu przyjemnie i tyle. Wstyd przed kobietą jest bardziej w naszej głowie niż w rzeczywistości. Ogólnie to teraz po tym krótkim związku idę mocno w MGTOW, nie warto podporządkowywać swojego życia takiej przyjemności. Sześciogodzinny maraton grania dostarcza mi większą satysfakcję niż pojechanie do tej dziewczyny aby spędzić razem noc.

Normiki was okłamują aby uchodzić za nie wiadomo kogo, a wy w to wpadacie. W cielesności i kontaktach z kobietami nie ma nic magicznego, nic specjalnie przyjemnego. Jeśli uleczycie się z problemów psychicznych i osobowościowych i zaczniecie inwestować w siebie odcinając się od takich miejsc jak wykop to będziecie mieli dobre życie. Kobiety to dodatek i to taki "średni". To normiki są przegrywami starającymi się uzasadnić swoje nędzne życie cielesnością jaka jest przeciętna.

To jest wasza czerwona pigułka

#niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #mgtow #redpill #przegryw #takaprawda #przemyslenia



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 16
@mirko_anonim: jeśli to polka z płaską doopa i małymi cyckami iax 1 pozycja po ciemku to się nie dziwię,

Znalazł byś sobie wygłodniałe milfisko co ci z pały zrobi odkurzacz, wymasuje, wycałuje, ma fajny krągły tyłek i cycki większe niż się w dłoni mieszczą to byś inaczej mówił.
Ja mam milf Amerykankę, bzykać się chce 3/4/5 razy pod rząd, zawsze miła i sympatyczna, od 4 lat nawet się nie kłóciliśmy nigdy
@mirko_anonim: No ja się zgadzam z tym ze granie jest op, nawet jak mam ochotę na jakieś fikanie to wolę odpalić XXX i ewentualnie odwracam się na 2 bok, a nie jakieś podchody i jakiś spocony dyszący typ na mnie lezy, czy ja na nim siedzę, nawet jak teraz o tym myślę to zbiera mi się na wymioty. Sex jest kompletnie przereklamowany. Nawet Braciak mi to powiedział x lat temu, mówi
@DrGreen_2: no właśnie trafiła się, więc dostał dużo poniżej średniej,
Żeby zdobyć fajną kobietę bez tatuaży, miła, zadbaną, przyzwoitą, nie zepsuta feminizmem i innymi bzdurami to trzeba się postarać,
Mi zajęło kilka lat, i około 300 podejść