Wpis z mikrobloga

siemanko wykopki, kupiłem sobie adapter genesis tin 200 do konsolki #ps4 , podłączam tak jak instrukcja wykazuje i jest git, działa jak powinno, aczkolwiek trzeba było skonfigurować przyciski na aplikacji na komputerze odłączyłem wszystko podpiąłem pod lapka, zbuntowałem sterowanie i #!$%@?. Wszystko jest git dopóki czegokolwiek nie podlacze pod adapter, tzn dopóki pad kaleka i mysz Jie jest podpięta tylko sam adapter pod konsole diody normalnie migają, ale jak podłączę all stuff to jest kupa klawiatura tylko pomryga na chwile i naura, dodam ze wszystko osobno działaczy, tylko adapter jak się cokolwiek podłączy to tak jakby łapał zware albo nie miał prądu w sobie #!$%@? wie o co chodzi. Dodam ze próbowano na różnych kablach do pada nie próbowałem tylko innej klawki bo nie ma skąd. Myślicie ze odesłać to w piździet na reklamacje ze jakiś wadliwy czy o co cho #playstation #ps #ps4 #konsole #playstation4 #genesis
  • 5
genesis tin 200


@dziad_lesnyy: Genesis TIN 200 to niewielki adapter umożliwiający granie na konsolach, na klawiaturze i myszce zamiast klasycznego gamepada. Urządzenie jest kompatybilne z konsolami: PS4, Xbox One oraz Nintendo Switch