Wpis z mikrobloga

@kenneth_ Spoko, tylko mnie najbardziej #!$%@?, to jego żebractwo, "Może któryś widz mieszka niedaleko zawodów, to z chęcią przenocuje, albo motel wolę z polecenia xd" Taka wolę jednak za darmo, ten gość nie ma za nic szacunku do siebie.
  • Odpowiedz
@macoomba co musi mieć pod tymi rudymi włosami, żeby jako obcy zupełnie człowiek bez żadnego skrępowania, zażenowania ładować się na nocki do nieznanej osoby. Wiadomo, śniadanka, obiad, kolacja a i jeszcze wyprawka się znajdzie. Jedno jest prawdą, że ktoś bez wstydu za grosz będzie żyć jak milioner.
  • Odpowiedz
@kenneth_ wg tego co widzieliśmy to może być druciarstwo ma maksa. Sam kibel już mnie #!$%@?ł. A 250 zł. można mieć już toaletę chemiczną. A kombinowanie z podłogą to nawet bez komentarza zostawię.
  • Odpowiedz
Poziom oszczędzania u janka to jakaś abstrakcja. Ten bus to będzie jak taki szałas z patyków xD Na aliexpress laser kosztuje 70-80zł. Podłogi nie będzie ocieplać bo super wygląda, dolne części drzwi nie będzie też ocieplał, bo tam jest mechanizm - przecież to podstawa przy budowie, żeby była dobra izolacja. Niby wygląda na to, że jest zapał do pracy i wie co robi, ale ktoś kto ma jakiekolwiek doświadczenie powie, że to
  • Odpowiedz
@lukies2221: Jeszcze niedawno narzekał, że podróżowanie busem będzie o wiele droższe niż doblo, a teraz kombinuje, żeby nie izolować podłogi? Na pewno nie odbije się to negatywnie na kosztach ogrzewania...
  • Odpowiedz
@chlebek_84: Sprawa podłogi odbiła się od lenistwa moim zdaniem. Piach, pył i syf który wygląda ze szpar po przyłożeniu latarki, wydaje się zbyt wymagający i nie pasują do afirmowanego "...rewelacyjnego stanu...". Janeczkowe "rewelacyjne" trzeba dzielić przez 10 bo on ocenia swoimi okularami według sytuacji jaką ma w Doblo. Swoją droga, wypadałoby rozebrać to do zera i na mokro z pianą to wyczyścić, w lato, jak jest gorąco. Będzie odkurzał dwie
  • Odpowiedz
@kenneth_: ale przynajmniej w porównaniu do korsira będzie miał 'czarne deska czarne deska' (pewnie chodziło mu o lamele) albo zrobi sobie super boazerię jak chyluś
  • Odpowiedz
@Dejwor:

Laser krzyżowy to funkcjonalne urządzenie pomiarowe emitujące wiązki laserowe. Jest chętnie wykorzystywany na każdym etapie prac budowlanych – od stawiania fundamentów, aż po dekorowanie mieszkania. Laser krzyżowy wyznacza płaszczyznę pionową i poziomą oraz kąty proste, może też emitować jednocześnie dwie lub więcej nakładających się na siebie linii.


Głównie chodzi o to, aby przy montażu urządzeń na ścianie (meble, ścianki, wiercenie otworów - w tym przypadku w kamperze) zrobić to
  • Odpowiedz
@macoomba @owalneYeti zobaczcie to jak on często lubi podkreślać że "nie mam pieniędzy" albo "wydałem wszystkie swoje pieniadze na busa i i teraz musze zarobić bardzo duzo pieniedzy"
jego 'fani' sie na to łapią i potem własnie jest to co napisal Yeti.
Zobaczycie że widzowie mu zaczną teraz podsyłać jakieś narzedzia i rozne rzeczy do budowy lub zabudowy jak powie ze "widzowie a jaką macie to i to, a może
  • Odpowiedz