Wpis z mikrobloga

Czasami mam takie z niewiadomego powodu wyrzuty dopaminy podczas których zaczynam wyobrażać sobie że wcale nie jest ze mną tak źle, że mogę wziąć się za siebie, siłownia itp. Ale po chwili wraca rzeczywistość i uświadamiam sobie że jestem brzydkim i łysiejącym ścierwem ze +/- 170cm wzrostu i atopowym zapaleniem skóry to mi się wszystkiego odechciewa.
#depresja #samotnosc #fobiaspoleczna #samobojstwo
Glock17 - Czasami mam takie z niewiadomego powodu wyrzuty dopaminy podczas których za...

źródło: 80kiuycjrlia1

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@Glock17 zastanawia mnie dlaczego tak wiele osób użala się nad sobą, wie że życie jest do dupy, a nic nie mówi o wprowadzeniu legalnej eutanazji.

Wiem, że bogolom nie jest to na rękę, lepiej pracować u Janusza najlepiej na dwa etaty, a potem wydać część wypłaty na wynajem, terapię, leki, siłownię, lekarzy, dokształcanie się.
Niewolnicy mają robić do śmierci (wiek emerytalny trzeba wydłużyć do 80 lat), żeby Janusz sobie kupił kolejne mieszkanie
  • Odpowiedz
  • 2
@swiatlo_ciemnosci: 3 lata i zacząłem gdy miałem 17 lat. Robiłem to bo sprawiało mi to frajdę i usłyszałem parę razy w kołchozie że jakiś większy się zrobiłem. Teraz mam tak #!$%@? psyche że nie jestem w stanie zrobić ani jednego treningu.
  • Odpowiedz
@Glock17 Z tego co wiem, to długo w jednej pracy wytrzymujesz, dla mnie jesteś gość. Swoją drogą, to tak kiedyś myślałem, że fajnie jest gadać przez neta, bo człowiek nie ocenia przez pryzmat wyglądu, a jedynie wypowiedzianych słów. Szkoda, że tak w realu nie ma ....
  • Odpowiedz