Wpis z mikrobloga

jak kogoś nie stać było na dziecko to nie powinien się na nie decydować

Nawet najbiedniejsze dzieckami mialy jedzenie


i właśnie dlatego PiS wróci do władzy prędzej czy później, nie dość że kłamiecie to jeszcze gardzicie ludźmi.
Wasza propaganda partyjna jest żałosna.
akurat tutaj pinokio mówi prawdę, jakbyście byli zainteresowani na poważnie a nie oglądali jak patostream bo wam się famemma skończyło to byście sobie z takich rzeczy zdawali sprawę.


@Njal: No ciekawe ciekawe, bo akurat niedaleko mam punkt wydawania żywności biednym i ostatnio jak widziałem, to kolejki są większe niż w 2015. A prawda jest taka, że jak się sprawdzi dane GUS to punktem zwrotnym było właśnie wejście do UE i od
@Ranmus To, że żyłeś w 2015 roku w Polsce A, to nie oznacza, że w Polsce B, na Podlasiu, taki problem nie występował - szczególnie gdzieś na zadupiu, na podlaskiej wsi. Pamiętam doskonale biedę, bo sam w takiej wsi na Podlasiu się wychowałem. Moja koleżanka z klasy często do końca września nie miała w ogóle podręczników do szkoły, bo nie było jej rodziców na to stać. Częstym też przypadkiem było branie na
@zakamuflowany_fetyszysta XD nie mam żadnych danych, bo statystykami się nie interesuję a danych nie zbieram. To moje doświadczenie i spostrzeżenie z tamtych lat. Możesz zapytać tych mieszkańców wsi, jak wtedy żyli. Albo, co najlepsze, możesz zobaczyć na google street view podlaską wieś w 2012/2013 roku - np. moja wieś jest akurat zarejestrowana przez kamery w roku 2012.