Wpis z mikrobloga

dlatego jak będę miał psa to dość małego i pierwsza umiejętność jaka go nauczę to załatwianie się do kuwety


@bzyku95: To nie jest trudne. Mój ma problemy z pęcherzem i sika zarówno w domu na matę, jak i normalnie na podwórku. Powiedziałabym, że średnio to polecam (załatwianie w domu), bo jednak smród, sprzątanie i ogółem czuję się jednak jak w melinie. Łatwiej jednak wstać rano i iść z tym psem, a
@Wink: ja też się zastanawiam, mam psa od roku w domu i łóżko czyste, załatwia się na dworze. Na łóżku jest też specjalna kapa, na którą może sobie wskoczyć i leżeć, tak samo na kanapie. Łapy ma myte po każdym spacerze i tyłek też jeśli trzeba. Kąpana też jest w razie potrzeby i w domu nie czuć psa wcale - pytam o to osoby mnie odwiedzające, które nie boją się powiedzieć
tak zwłaszcza, że rozgrzebuje odchody w kuwecie po każdym wydalaniu. Do tego chodzący alergen i niewdzięczna kreatura.


@Tryggvason: nie zesrajcie się psiarze. Kot nie rozgrzebuje tylko zakopuje aby nie śmierdziało. Wy też jak spuszczacie wodę w kiblu to się w gównie uwalicie? Koty to są czyste zwierzęta, pies ma #!$%@?. Nie myje się.
@inflacja_biedaku Miałem koty mieszkając z rodzicami więc wiem jak to wygląda. Nawet jeśli kot z łaską zakopie odchody w żwirku to i tak wali gownem czy tego chcesz czy nie. Oprócz tego nie ma gorszego smrodu niż koci mocz. Wystarczy, że na złość gdzieś ci nasika pod kanapą, a będziesz czuła ten smród przez kolejne tygodnie. Pies czegoś takiego nie zrobi jeśli nie jest chory np na jakieś zatrucie pokarmowe. Zaskoczę cię
na złość gdzieś ci nasika


@Tryggvason: ależ to jest starcze #!$%@?! Co jeszcze mi powiesz z takich mądrości chłopka roztropka? Ze dzieci powinno się bić jak się nie słuchają? Twoi rodzice nie powinni miec dzieci bo ich nie potrafili wychowac ( co widać po tobie ) a co dopiero zwierząt. Skoro nie potrafili sprostać potrzebom kota- ot, zaskoczę cię - o kota się dba, choćby sprzątanie kuwety to podstawa, ¯\(ツ)/¯ załatwianie
@vikop-ru nie rozumiem jak można brudne zwierzę, które na łapach i sierści przynosi z dworu gówno, mocz, bakterie, jaja pasożytów, rzygi meneli i ptasie odchody i całe inne świństwo wpuszczać na łóżko, ludzie gurwa wszystko ma swoje granice.