Wpis z mikrobloga

Myślę że jeszcze wiele lat po wojnie będzie dochodziło do takich przypadkowych wypadków. No ale co sobie kacapki zarobili i ukradli to ich, albo ich wdów.

Wysoki rangą rosyjski pilot helikoptera o znaku wywoławczym „Bes” został zastrzelony w piątek w Woroneżu po tym, jak ktoś wystrzelił w niego 7 kul, gdy stał na przystanku autobusowym. Informacje te zostały ujawnione przez rosyjski kanał „Fighterbomber” i chociaż urzędnicy próbowali zatuszować tę historię, Fighterbomber potwierdził dziś rano, że Bes zmarł w szpitalu w wyniku odniesionych ran. Pilot ten nie tylko brał udział w bombardowaniach ukraińskich miast, ale także przekazywał swoje doświadczenie studentom-pilotom. #ukraina #rosja #wojna #gruz200
zafrasowany - Myślę że jeszcze wiele lat po wojnie będzie dochodziło do takich przypa...

źródło: GA-fpqrXYAAIQC6

Pobierz
  • 10
@Nieszkodnik: ja się z nikim kłócić nie będę.
Wyraziłem swoją opinie - pani została zastraszona i odwołała swoje zeznania. W kacapii to normalka.
Znajdą żywego gościa to pogadamy.
Wyraziłem swoją opinie - pani została zastraszona i odwołała swoje zeznania.


@wladdan: za to fightbomber na strachliwego nie wygląda :-) A to on przeprasza. Pytanie jest takie - czy ten niby zabity pilot w ogóle istniał? Jeśli istnial i był przyjacielem fightbombera, to jedna rozmowa telefoniczna powinna wszystko wyjaśnić.
Skoro istniał to gdzie jest?


@wladdan: oczywiście to rosyjskie źródło, ale wynika z niego, że w Woroneżu go nie było :-) A w dodatku fighter nie znał tego pilota, tylko brata facetki, która to opowiadała...

Война с фейками
Wojna z podróbkami

Fałsz: Pilot wojskowy Jewgienij Bestużew-Riumin osłaniał klatką piersiową trójkę swoich dzieci przed nieznanym strzelcem i zmarł po otrzymaniu siedmiu ran postrzałowych. Władze ukrywają informacje, prawdę zna jedynie administrator kanału telegramowego
@Nieszkodnik:

Wielu blogerów i korespondentów wojskowych, w tym autorytatywnych i szanowanych, często publikuje niezweryfikowane informacje, starając się być pierwszymi i zdobywać subskrybentów poprzez szum.


To akurat problem wszystkich krajów ;)